Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Google uvolnil Deep Dream - i váš počítač může snít

Zpravodajství Software Google uvolnil Deep Dream - i váš počítač může snít

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google uvolnil zdrojový kód projektu Deep Dream, který naučí vás počítač snít. Je napsaný v Pythonu a využívá neuronovou síť s názvem Caffe. Ve zvoleném obrázku umí najít různé obrazce, uvolněná verze zvířata. Uvolněna byla také zkompilovaná verze v .app souboru pro systém OS X s názvem Deep Dreamer. Verze pro OS X umí pracovat také s gify nebo videi. Desktop verzi si ale musíte koupit, jinak neuvidíte obrázek celý.

Kromě aplikací byla ale uvolněna i webová verze dostupná na deepdreamer.io, která nemá narozdíl od aplikace rozšířené možnosti nastavení. I když využívá datacentra Googlu, na výsledek si počkáte. Informaci o dokončení vám pošle Google e-mailem.

Nehledáme zvířata, pouze zesilujeme hrany. Zvířata jsou totiž velmi výpočetně náročná.

OS X: http://realmacsoftware.com/deepdreamer/ Zdroj: Google


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 28.7.2015 14:50
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Otmar Nezdařil:3.8.2015 21:02

Jaký je výstup aplikace?

 
Odpovědět 3.8.2015 21:02
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.