Akce! Dobij si body, napiš nám do zpráv "Přes léto se to naučím!" a dobijeme ti ještě navíc 50% z této částky! Sleva na výuku platí do 22.6.2018.

Přichází další várka novinek ve Windows 10

Zpravodajství Software Přichází další várka novinek ve Windows 10

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft svůj poslední systém Windows 10 neustále aktualizuje. Členové programu Windows Insider tak nyní získali další várku nových funkcí, mezi které patří například chytré filtrování důležitých zpráv v e-mailu, nebo možnost připnout si kontakt na hlavní panel.

Jednou z výrazných změn je povolení funkce Focused Inbox, která vybírá pouze ty nejdůležitější e-maily, pro uživatele Gmailu. Funkce je samozřejmě k dispozici v systémové aplikaci Mail a dosud ji mohli zapnout pouze uživatelé Office 365 a Outlook.com. Rozšíření podpory se dočkala i funkce v systémovém Kalendáři, která z e-mailů získává data podobně, jako Google Now, a zobrazuje například příchozí balíky nebo informace o letenkách.


Na dostupnost Focused Inboxu uživatele aplikace Mail upozorní; Zdroj: The Verge

Druhou výraznou funkcí je možnost připnout si kontakty na hlavní panel. Chovají se pak jako jakési widgety, při kliknutí na něj se zobrazí přímo chat na Skypu s danou osobou.

Nové funkce by měly být oficiálně představeny na blížící se konferenci Build a vydány v dalším velké aktualizaci, která by měla přijít v letošním září, tedy za necelého půl roku.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 30.4.2017 21:27
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:1.5.2017 8:49

Je vtipné, že na Androidu umí Outlook focused inbox už věky :D

Odpovědět 1.5.2017 8:49
Life doesn't give you lemons. You need to grow them patiently and then sell the lemonade.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.