Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Přichází další várka novinek ve Windows 10

Microsoft svůj poslední systém Windows 10 neustále aktualizuje. Členové programu Windows Insider tak nyní získali další várku nových funkcí, mezi které patří například chytré filtrování důležitých zpráv v e-mailu, nebo možnost připnout si kontakt na hlavní panel.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jednou z výrazných změn je povolení funkce Focused Inbox, která vybírá pouze ty nejdůležitější e-maily, pro uživatele Gmailu. Funkce je samozřejmě k dispozici v systémové aplikaci Mail a dosud ji mohli zapnout pouze uživatelé Office 365 a Outlook.com. Rozšíření podpory se dočkala i funkce v systémovém Kalendáři, která z e-mailů získává data podobně, jako Google Now, a zobrazuje například příchozí balíky nebo informace o letenkách.


Na dostupnost Focused Inboxu uživatele aplikace Mail upozorní; Zdroj: The Verge

Druhou výraznou funkcí je možnost připnout si kontakty na hlavní panel. Chovají se pak jako jakési widgety, při kliknutí na něj se zobrazí přímo chat na Skypu s danou osobou.

Nové funkce by měly být oficiálně představeny na blížící se konferenci Build a vydány v dalším velké aktualizaci, která by měla přijít v letošním září, tedy za necelého půl roku.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 30.4.2017 21:27
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:1.5.2017 8:49

Je vtipné, že na Androidu umí Outlook focused inbox už věky :D

Odpovědět
1.5.2017 8:49
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.