Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Sdílení zážitků bude snadnější, přichází Allo

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google na keynote Google I/O 2016 nepředstavil pouze asistenta Google Assistant, který s vámi mluví všude, kde jen můžete být, ale i inteligentní chatovací aplikaci Allo.

Nejvýznamnější funkcí této aplikace je předpovídání odpovědí a tím pádem mnohem kratší psaní zpráv. Když vás přítelkyně pozve na večeři, Allo to pozná a nabídne vám personalizované odpovědi. Samozřejmě můžete zůstat i u klasického psaného textu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Kromě textu ale umí navrhovat odpovědi i na obrázky. Pokud pošlete obrázek roztomilého psa, získáte návrhy jako "Roztomilý pes", "Aww" a další. Na obrázek těstovin nabídne opět odpovědi odpovídající těstovinám, tedy například "K sežrání".

Kromě prostého navrhování odpovědí ale Allo opravdu chápe význam zpráv a pokud přítelkyně navrhne večeři v Italské restauraci, můžete jí poslat jedním dotykem seznam restaurací, které jsou poblíž. Ty se poté dají filtrovat a dotykem na konkrétní restauraci jí můžete poslat konkrétní restauraci včetně hodnocení. Když se s přítelkyní bavíte o tom, zda některý tým vyhrál v hokeji, Allo vám dodá přesnější informace - k odpovědi přihodí i konkrétní skóre nebo video.

Allo také umí navrhovat emoji. Když otevřete nabídku emoji, na začátku se zobrazí ty, které nejvíce odpovídají konverzaci nebo právě psané zprávě.

Nabídne také textovou konverzaci přímo s Assistantem, ve které si budete moci zahrát i jisté hry. Například "Emoji Movies" - Google Assistant pošle emoji a vy musíte uhádnout film, který emoji popisují.


Allo; Zdroj: Google

Google ale u Allo myslí i na soukromí. Allo obsahuje inkognito režim, který nabízí expirující zprávy a šifrování end-to-end.

Zdroj: Google I/O


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 18.5.2016 19:49
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Vít Pleskot
Člen
Avatar
Vít Pleskot:19.5.2016 7:40

K dostani bude zde https://play.google.com/…apps/details?… a jeste Duo - videohovory s knock knock funkci - prenosem obrazu jeste pred prijmutim hovoru https://play.google.com/…apps/details?…

Editováno 19.5.2016 7:41
 
Odpovědět 19.5.2016 7:40
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Vít Pelc
Člen
Avatar
Vít Pelc:20.5.2016 15:06

Nevím jestli to někdy využiju :D ale fajn pozornost od Googlu

 
Odpovědět 20.5.2016 15:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.