Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Periscope využije diváky k moderaci chatu

Sociální síť určená k vysílání živých přenosů Periscope, kterou provozuje Twitteru jako nepřímou konkurenci livestreamům na Facebooku, se dočká téměř neviditelného vylepšení, které by ovšem mohlo velmi pomoci konverzaci u živého přenosu. Tu totiž nyní budou moci moderovat vybraní uživatelé.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tuto "levnou pracovní sílu" bude Periscope používat především pro získání seznamu závadných slov, která poté bude v chatu u živého přenosu blokovat, aby zkvalitnil konverzaci u přenosu jako celek. Půjde ale i o konkrétní téma živého přenosu - zatímco u jednoho mohou být drobné sexuální narážky v pořádku, u jiného mohou být nevhodné. Komentáře přitom budou nahlašovat sami uživatelé, správu konverzace tak Periscope nechá čistě na uživatelích, kteří by závadný obsah měli sami nahlásit a poté se vybraní sledující postarají o jeho zneškodnění. Zda ovšem bude závadný obsah opravdu nahlašován, ukáže až čas.

Takto snadné bude pro vybrané uživatele zvolit, zda je komentář závadný; Zdroj: The Verge

Problémy se závadným obsahem měl dříve i Twitter samotný, čelil kvůli nim velikému odlivu uživatelů. Odcházely především ženy, které jsou na závadný obsah všeobecně háklivější.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 31.5.2016 22:38
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!