IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 8 - Tvorba firemních identit v AI - Kalendář

V minulé lekci, Tvorba firemních identit v AI - Vizitka, jsme se zabývali tím, co nemůže chybět v naší peněžence, nebo na našem stole. Tvorbou vizitky, která by skvěle popsala, co naše společnost představuje.

Již jsme se postupně propracovali k tomu, že jsme si vytvořili vlastní firemní logo a vizitku. Na to jak lze vyjádřit firemní identitu nám ovšem zbývá spousta možností. Na konci roku většina firem věnuje svým partnerům, případně i nejvěrnějším zákazníkům, své upomínkové předměty, aby jim sdělili, že na ně myslí, a že s nimi samozřejmě i do budoucna počítají.

K tomu slouží i vlastní firemní kalendář, který se právě jako takový upomínkový předmět velice hodí. I do tohoto kalendáře můžeme vložit vlastní firemní identitu a ukázat, jak to ve firmě chodí, jak se prezentuje, nebo i jak se bude prezentovat během následujícího roku. Zda ve firmě dojde k inovacím, nebo to bude pořád ta stará, dobrá organizace, která lpí na svých tradicích. Obojí určitě není nijak zlé.

Určitě není ani špatné uvést jména partnerů, se kterými společnost úzce spolupracuje a vyjádřit jim tím poděkování za dobrou spolupráci. Je možné to brát i jako víru v další úspěšný rok spolupráce.

Firemní kalendář ukázka

Proč použít na tvorbu Illustrator

I firemní kalendář můžeme pomocí několika šikovných nástrojů vytvořit v Illustratoru. Pojďme se tedy


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Koupit tento kurz

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za pouhých 1 625 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto balíčku získáš přístup ke všem 39 článkům (27 lekcí, 12 testů) tohoto kurzu.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci si ukážeme další z firemních identit, které lze v Illustratoru vytvořit. Zaměříme se na velice jednoduchý roční firemní kalendář.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Filip Kraic
Avatar
Filip Kraic
Aktivity