Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Lekce 29 - E-shop v ASP.NET MVC - Editor stromového menu

C# .NET ASP.NET MVC E-shop E-shop v ASP.NET MVC - Editor stromového menu

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET MVC - Kontakt, články, routování, jsme dokončili veškeré části obchodu, se kterými se zákazník dostává do kontaktu. Dnešní C# .NET tutoriál odstartuje sérii lekcí, které budou zaměřeny více na administraci obchodu než vlastní nakupování. Tématem pro dnešek je správa kategorií.

Editor stromového menu kategorií v ASP.NET MVC

Editor stromového menu

Správa kategorií je specifická tím, že se jedná o stromovou strukturu. Práce s těmito strukturami není jednoduchá. V této oblasti se mi ani nepodařilo nalézt jakékoli rozšiřující komponenty, které by byly zdarma. A proto, pokud nemáme k dispozici komerční komponenty (např. DevExpress), musíme si spoustu kódu napsat sami.

Jádro našeho řešení bude tentokrát v JavaScriptu. Pokud vás tato informace vyděsila, mám i dobrou zprávu. Naštěstí je tu ITnetwork a jeho hotové řešení


 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dálev několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Editor stromového menu kategorií s využitím JavaScriptu a AJAXu v ASP.NET MVC. Ukážeme si také serializaci a deserializaci JSON formátu.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 80 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal JOF
Avatar
Aktivity (3)