BF - Easter Office week
Tento týden až 80% sleva na e-learning MS Office!
80 % bodů zdarma díky naší Velikonoční akci!

Lekce 6 - Práce s textovým souborem v Xamarin - Dokončení bloku

V minulé lekci, Uložení a načtení dat v Xamarin pomocí textového souboru, jsme rozpracovali poznámkový blok, který ukládá a načítá data z textového souboru.

Konečně se dostaneme k pořádnému využití C# .NET a uvidíme tak přednosti celého Xamarinu, který je založený na přeložení C# .NET do nativních jazyků jednotlivých operačních systémů.

Začneme logikou, tedy modelem, který jsme si založili v minulé lekci. Zkráceně zde popíši základní myšlenky objektově orientovaného programování a architektury MVC pro ty, kteří o těchto pojmech ještě nemají ponětí. Velmi ale doporučuji projít si nejprve místní kurzy na tato témata, než budete pokračovat.


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornějšíčlánky, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V dnešní lekci dokončíme Xamarin aplikaci Poznámkový blok v C# .NET s ukládáním a načítáním dat z textového souboru.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal Jaroslav Smrž
Avatar
Autor se věnuje primárně vývoji webových aplikací v .NET Core. Zajímá se také o vývoj her v Unreal Engine 4 a mobilních aplikací v Xamarin.
Předchozí článek
Uložení a načtení dat v Xamarin pomocí textového souboru
Všechny články v sekci
Tvorba mobilních aplikací v Xamarin a C# .NET
Aktivity (4)