IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Projektový manažer PHP

Projektový manažer
PHP

Kompletní e-learning kurz s praktickými příklady a online certifikací, který tě perfektně připraví na IT zaměstnání na pozici Projektového manažera!

Co budeš dělat jako PHP Projektový manažer?

Náplní práce PHP projektového manažera je návrh schématu a obsazení realizačního týmu pro konkrétní projekty, které následně spravuje. Mimo to je však za projekt také přímo odpovědný, a musí tedy dobře ovládat technologii, ve které je vyvíjen. Chceš ovládnout ty nejpopulárnější technologie současnosti? Pak je tahle pozice přesně pro tebe.

Základní konstrukce jazyka PHP

Kurz: 21 lekcí, 21 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 850 Kč
Objektově orientované programování (OOP) v PHP

Kurz: 31 lekcí, 24 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 360 Kč
MVC architektura
Best practices pro návrh softwaru

Kurz: 15 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 375 Kč
Konfigurační databáze (CMDB)

Kurz: 6 lekcí

ZDARMA
Metodiky vývoje softwaru

Kurz: 7 lekcí, 3 testy

ZDARMA, PRO od: 250 Kč

Co se v kurzech naučíš?

Budeš umět základy a objektově-orientované programování ve vybrané technologii a rovněž ovládneš například UML, Best practices nebo metodiky pro vývoj SW. Moderní kurzy nabité interaktivními příklady ti dají solidní základy, na které se můžeš při cestě za platem až 100.000 Kč spolehnout.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University


 

Aktivity