Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30

E-learning - Projektový manažer Python

Projektový manažer
Python

Kompletní e-learning kurz s praktickými příklady a online certifikací, který tě perfektně připraví na IT zaměstnání na pozici Projektového manažera!

Co budeš dělat jako Python Projektový manažer?

Náplní práce Python projektového manažera je návrh schématu a obsazení realizačního týmu pro konkrétní projekty, které následně spravuje. Mimo to je však za projekt také přímo odpovědný, a musí tedy dobře ovládat technologii, ve které je vyvíjen. Chceš ovládnout ty nejpopulárnější technologie současnosti? Pak je tahle pozice přesně pro tebe.

Základní konstrukce jazyka Python

Kurz: 12 lekcí, 18 úkolů, 2 testy, certifikát

ZDARMA, PRO od: 297 Kč
Objektově orientované programování v Pythonu

Kurz: 16 lekcí, 21 úkolů, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 235 Kč
UML

Kurz: 14 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 255 Kč
MVC architektura
Best practices pro návrh softwaru
Konfigurační databáze (CMDB)

Kurz: 6 lekcí

ZDARMA
Metodiky vývoje softwaru

Kurz: 7 lekcí, 3 testy

ZDARMA, PRO od: 212 Kč

Co se v kurzech naučíš?

Budeš umět základy a objektově-orientované programování ve vybrané technologii a rovněž ovládneš například UML, Best practices nebo metodiky pro vývoj SW. Moderní kurzy nabité interaktivními příklady ti dají solidní základy, na které se můžeš při cestě za platem až 100.000 Kč spolehnout.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity