IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - PHP tester

Tester PHP

Kompletní e-learning kurz s praktickými příklady a online certifikací, který tě perfektně připraví na IT zaměstnání na pozici PHP testera.

Co budeš dělat jako PHP Tester?

Náplní práce PHP testera je testování významného produktu firmy podle testovací dokumentace, tvorba testovací strategie, postupů, návrh testů, scénářů a následná implementace automatizovaných testů. Chceš ovládnout ty nejpopulárnější technologie současnosti? Pak je tahle pozice přesně pro tebe.

Kurzy na technologie pro tuto profesi jsou seřazené tak, aby na sebe navazovaly, zleva doprava, shora dolů.

Základní konstrukce jazyka PHP

Kurz: 21 lekcí, 21 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 850 Kč
Objektově orientované programování (OOP) v PHP

Kurz: 31 lekcí, 24 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 360 Kč
Testování v PHP

Kurz: 23 lekcí

ZDARMA, PRO od: 1 355 Kč

Co se v kurzech naučíš?

Budeš rozumět základním konstrukcím jazyka, umět tvořit testovací scénáře a automatizované testy v Seleniu a nastoupit na pozici Testera. Moderní kurzy nabité interaktivními příklady ti dají solidní základy, na které se můžeš při cestě za senior platem až 160.000 Kč spolehnout.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University


 

Aktivity