Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 9 - SEO - Analýza klíčových slov - Jak s ní naložit

V minulé lekci, SEO - Analýza klíčových slov - Další údaje a kategorizace, jsme si uvedli další dva kroky z procesu analýzy klíčových slov a to získání dalších údajů a kategorizaci dat.

V této lekci se zaměříme na to, jak naložit s výsledky analýzy klíčových slov. Na co nezapomenout, jak sledovat výsledky, jak dlouho analýza trvá a jaké jsou časté chyby.

Jak pracovat s výsledky analýzy klíčových slov

Analýza klíčových slov není jen tabulka s daty. Opravdová analýza klíčových slov obsahuje doporučení, jak s výsledky naložit, jaká slova kde použít a postup prací, prostě celková strategie. Mnohdy odhalíme další příležitosti – např. návrh nových vhodných stránek do webu, které chybí. Nebo příležitost prodávat nějaký doplňkový sortiment, doplnění obsahu webu o nová příbuzná témata, podklady pro články do blogu a podobně. To už je pak na naší zkušenosti a kreativitě, jak výsledky využít. Pokud si necháváme dělat analýzu klíčových slov pro svůj projekt od někoho, chtějme po něm i tuhle část. Pokud si ji děláme pro sebe, i přesto si sepišme výsledky a nápady, protože později je můžeme zapomenout a zbytečně zapadnou.

Určitě nezapomeňme:


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 802,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 21 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 143 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium III, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se zaměříme na analýzu klíčových slov a jak s ní naložit. Na co nezapomenout, jak sledovat výsledky, jak dlouho trvá a jaké jsou časté chyby.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Věra Marešová
Avatar
Věra se věnuje online marketingu a tvorbě webů. V současné době je na volné noze a její služby můžete najít na webu www.marketingpro.cz. Má ráda cestování, aktivní trávení volného času a férové lidi se smyslem pro humor.
Aktivity