GeasyEngine pro Javu

Java JavaFX GeasyEngine pro Javu

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

GeasyEngine je velmi mocný nástroj na tvorbu her v Java FX, který je pro Windows, Mac a Linux. GeasyEngine je rychlý a jednoduchý k použití. Dá se v něm udělat spoustu 2d platformovek (2d rpg v pozdější verzi).

GeasyEngine je vyroben v JavěFX a používá pár novinek v Javě 8, proto je za potřebí mít nainstalovanou Javu 8 nebo výše! Je postaven na BunnyHuntru který jsem dělal do soutěže "Machr na javu", jenom se k tomu přidalo editor, zpřehlednil kód a odstranili deprecated funkce, kterých jsem si nevšiml když jsem psal BunnyHuntra.

S GeasyEnginem můžete vytvořit svůj vlastní libovolný svět, nemusíte být programátoři aby jste vyrobili bezva akční skákačků! Engine obsahuje předpřipravené základní objekty, ze kterých stačí hru poskládat. Samozřejmě můžete jednoduše přidávat další třídy a využívat mechanismy enginu při programování herní logiky.

Geasy Engine v Java FX

Hry vytvořené na GeasyEnginu


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2014.

 

Stáhnout

Staženo 266x (17.54 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce java

 

 

Program pro vás napsal Samuel Kodytek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
6 hlasů
Autor se věnuje Javě, Kotlinu, PHP, C, HTML. Zajímá ho spíše game design.
Miniatura
Všechny články v sekci
Okenní aplikace v Java FX
Miniatura
Následující článek
Jednoduchá kalkulačka v JavaFX
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
aXxelus
Člen
Avatar
aXxelus:10.12.2014 19:54

Oh to je perfektní, super článek.. !

 
Odpovědět  +4 10.12.2014 19:54
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.