September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Stario

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Stario, panáček, který běhá a skáče. Občas skočí někomu na hlavu a tím ho zneškodní :). Stario je skákací hra, kde se musíte dostat přes 7 obtížných levelů, některé schovávají pasti a některé zas vyžadují hodně skákaní. Hra byla vytvořena pomocí enginu Geasy.

Tým století

Hodnocení porotců

Hra byla vytvořena do soutěže GeekWork 2014.

Programátorská soutěž GeekWork 2014
  • David Čápka (8,5 bodů): Příjemná máriovka, která nepřináší žádné nové prvky, ovšem klasika prostě funguje. Pixelová grafika vypadá obstojně, engine funguje skvěle, na levelech je však vidět, že byly šité horkou jehlou. Do levelu s propadávací podlahou by se hodil nějaký text/cedule, který by o tom informoval, někomu by to mohlo přijít jako bug. Nemohu neutrousit poznámku, že jelikož hra není v GameMakeru, ale na vlastním enginu, tak se hraje řádově lépe :) PS. té hudby v hlavě se už asi nikdy nezbavím.
  • nessandy (9 bodů): Hodnocení bude doplněno.
  • Honza Bittner (8 bodů): Dobrá grafika a stylová doprovodná hudba. Hra se hraje také dost dobře. Jediné co mi vadilo byly bloky styl „tekutý písek“, které mi pily krev.
  • Daniel Vítek (3 body): Obyčejná skákačka, nějak mě nenadchla. Zdá se že tam jsou 2 typy povrchu - jeden je průchozí a jeden ne. Nedají se od sebe rozeznat takže jsem propadával. U toho jednoho mi přišlo, že se to snad nedá projít vůbec. Nevím, zda to byla nějaká shoda okolností, nebo jsi to přehlídl, ale hudba se tam sekla a začalo to vydávat různé zvuky.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2014.

 

Stáhnout

Staženo 574x (9.19 MB)

 

Článek pro vás napsal Samuel Kodytek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
3 hlasů
Autor se věnuje všem jazykům okolo JVM. Rád pomáhá lidem, kteří se zajímají o programování. Věří, že všichni mají šanci se naučit programovat, jen je potřeba prorazit tu bariéru, který se říká lenost.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!