Rozvíjej se v IT, odkudkoli chceš!

Kariéra

Práce je pro nás způsob, jak se rozvíjet a žít život, který nás baví. A protože každého baví pracovat jinak, dáváme si svobodu i v práci. Jak to tedy u nás vypadá?

Učíme národ IT

V rámci naší akademie se potkáváme se špičkami v IT oboru, využíváme tvrdá data z průzkumů, bavíme se s absolventy ve firmách. Propojujeme teorii s praxí. Pomáháme lidem najít lepší práci a získat tak spokojenější život. Jsme největší česká IT akademie a abychom vysokou kvalitu udrželi, řídíme se několika pravidly.

Jsme lidé, pro které je důležité se zdokonalovat, dodržet dané slovo a odevzdat kvalitní výstup. Všechno, co budeš potřebovat, tě naučíme. Ani nejsme žádní kati – víme, že život dokáže přichystat spoustu překvapení a plány dokážou jednoho pěkně vypéct. Proto je důležité dát vědět včas nebo co nejdřív, vždy je možné se domluvit.

Pracovat můžeš třeba na terase, v noci nebo z naší krásné kanceláře – prostě odkud se ti bude pracovat nejlépe a s nejlepšími výsledky.

V prosinci 2023 proběhl úplně první anonymní průzkum spokojenosti našich kolegů. Jak si ITnetwork vedl? Zjisti v článku.

Máme rádi home-office

Pro dobrou práci se už nemusíš stěhovat do Prahy. Jsme v kontaktu přes Discord, Google Meet a e-mail.

Pracujeme odkudkoli

Jsme parta ze všech koutů republiky, a rádi se scházíme. Takže pokud se rozhodneš pracovat na home-office odkudkoli, počítáme s tím, že tě budeme občas potkávat na společných akcích a teambuildinzích.

Kromě práce s námi získáš i přístup k desítkám tisíc materiálů největší české IT akademie pro svůj další seberozvoj. Chceš být lepší a naučit se dovednosti, které každý bude chtít? My ti pomůžeme!

Koho právě hledáme

Horké pracovní pozice s těmi nejlepšími benefity jsou na dosah ruky!

8 důvodů, proč s námi pracovat

Kancelář i homeoffice

Poskládej si práci tak, jak potřebuješ. Naše kanceláře na Budějovické jsme si zařídili pro práci i chill.

Flexibilní pracovní doba

Pracuj, kdy chceš, ale dodržuj stanovený počet hodin na úkol.

Práce, přátelství, párty

Čeká tě zábava na bowlingu, při únikovkách, na výletech v přírodě i na baru.

Gaming on!

Každých 14 dní hrajeme počítačové hry v pracovní době.

S námi porosteš

Pracujeme se spoustou zajímavých technologií a nástrojů. Získáš manažerské dovednosti a zkušenosti z podnikání. Za 2–3 roky budeš o světelné roky jinde!

Nebojíme se přiznat chybu

To znamená, že rádi rychle opouštíme způsoby, které nefungují, abychom to udělali lépe. Učíme se každý den.

Ohodnotíme tvé zlepšení

Učíš se, pracuješ na sobě. My to vidíme a vážíme si toho. A dobře víme, že odměna ve slovech neurazí, ale ve zvýšení odměny skutečně potěší.

Tvoji práci uvidí tisíce

Náš populární technologicky-vzdělávací projekt je vidět a denně pomáhá tisícům lidí učit se programovat.


 

Aktivity