Rozvíjej se v IT, odkudkoli chceš!

Kariéra

Práce je pro nás způsob, jak se rozvíjet a žít život, který nás baví. A protože každého baví pracovat jinak, dáváme si svobodu i v práci. Jak to tedy u nás vypadá?

Učíme národ IT

V rámci naší akademie se potkáváme se špičkami v IT oboru, využíváme tvrdá data z průzkumů, bavíme se s absolventy ve firmách. Propojujeme teorii s praxí. Pomáháme lidem najít lepší práci a získat tak spokojenější život. Jsme největší česká IT akademie a abychom vysokou kvalitu udrželi, řídíme se několika pravidly.

Jsme lidé, pro které je důležité se zdokonalovat, dodržet dané slovo a odevzdat kvalitní výstup. Všechno, co budeš potřebovat, tě naučíme. Ani nejsme žádní kati – víme, že život dokáže přichystat spoustu překvapení a plány dokážou jednoho pěkně vypéct. Proto je důležité dát vědět včas nebo co nejdřív, vždy je možné se domluvit.

Pracovat můžeš třeba na terase, v noci nebo z naší krásné kanceláře – prostě odkud se ti bude pracovat nejlépe a s nejlepšími výsledky.

Pro dobrou práci se už nemusíš stěhovat do Prahy. Jsme parta ze všech koutů republiky, a rádi se scházíme. Takže pokud se rozhodneš pracovat odkudkoli, počítáme s tím, že tě budeme potkávat na společných akcích a teambuildinzích. Všechny ostatní dny jsme v kontaktu přes Discord, Google Meet a e-mail.

Kromě práce s námi získáš i přístup k desítkám tisíc materiálů největší české IT akademie pro svůj další seberozvoj. Chceš být lepší a naučit se dovednosti, které každý bude chtít? My ti pomůžeme!

Koho právě hledáme

Horké pracovní pozice s těmi nejlepšími benefity jsou na dosah ruky!

8 důvodů, proč s námi pracovat

 • Kancelář i homeoffice

  Poskládej si práci tak, jak potřebuješ. Naše kanceláře na Budějovické jsme si zařídili pro práci i chill.

 • Flexibilní pracovní doba

  Pracuj, kdy chceš, ale dodržuj stanovený počet hodin na úkol.

 • Práce, přátelství, párty

  Čeká tě zábava na bowlingu, při únikovkách, na výletech v přírodě i na baru.

 • Gaming on!

  Každých 14 dní hrajeme počítačové hry v pracovní době.

 • S námi porosteš

  Pracujeme se spoustou zajímavých technologií a nástrojů. Získáš manažerské dovednosti a zkušenosti z podnikání. Za 2–3 roky budeš o světelné roky jinde!

 • Nebojíme se přiznat chybu

  To znamená, že rádi rychle opouštíme způsoby, které nefungují, abychom to udělali lépe. Učíme se každý den.

 • Ohodnotíme tvé zlepšení

  Učíš se, pracuješ na sobě. My to vidíme a vážíme si toho. A dobře víme, že odměna ve slovech neurazí, ale ve zvýšení odměny skutečně potěší.

 • Tvoji práci uvidí tisíce

  Náš populární technologicky-vzdělávací projekt je vidět a denně pomáhá tisícům lidí učit se programovat.


 

Aktivity