Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Photoshop

Chceš se naučit pracovat s programem Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Adobe Lightroom od úplných základů až po pokročilou práci s grafikou? Chceš umět navrhnout design webové stránky, upravit fotky, vytvářet vektorovou grafiku? Zajímá tě, co všechno se dá díky několika kliknutím v programech od Adobe udělat? Vyzkoušej si některý z našich kurzů zaměřených na práci s grafickými programy!

34 lekcí

18 samostatných úloh

12 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzech naučíš?

Kurzy v sekci Photoshop jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak středně i více pokročilým nadšencům. Provedou tě prvními kroky, od instalace až po seznámení se s aplikací, a naučí tě krok za krokem pracovat s jednotlivými funkcemi Photoshopu, Illustratoru, Lightroomu a jiných programů. Naučíš se vytvářet vektorovou grafiku, upravovat fotografie, dozvíš se, jak fungují různé efekty, a kdy je vhodné použít jakou úpravu, aby výsledek vypadal profesionálně. Pochopíš, že v zákulisí se dá i z obyčejné fotky vytvořit umělecké dílo. Získáš cenné zkušenosti do svého životopisu, protože rozumět základům designu je v dnešním světě, kde je z marketingového hlediska důležitý první pohled, nesmírně atraktivní! Vybrat si můžeš z několika rozdílných kurzů, nejlepší je začít se Základy Photoshopu. Určitě tě ale bude zajímat i firemní grafika, tvorba webové šablony, práce v programu Lightroom nebo Illustrator apod. Kromě kurzů, kde se naučíš pracovat s fotografiemi v postprodukci, si můžeš vyzkoušet i kurz fotografování, který také určitě nebude na škodu.

Vyber si ten správný kurz a začni se učit design ještě dnes!

Základy Adobe Photoshop

Kurz: 16 lekcí, 18 úkolů, 8 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 825 Kč
Firemní grafika v Adobe Photoshop

Kurz: 9 lekcí

ZDARMA, PRO od: 175 Kč
Tvorba webové šablony v Adobe Photoshop

Kurz: 9 lekcí, 4 testy, certifikát

ZDARMA, PRO od: 500 Kč
Adobe Illustrator

Kurz: 42 lekcí, 27 úkolů, 19 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 2 425 Kč
Adobe Lightroom - Proces postprodukce

Kurz: 20 lekcí, 10 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 350 Kč
Fotografování

Kurz: 51 lekcí, 22 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 2 575 Kč


 

Aktivity