IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

O projektu ITnetwork

Logo ITnetwork.cz

S téměř milionem zobrazených stránek měsíčně učíme národ informační technologie. Tisíce profesionálních článků sdružujeme do ucelených online kurzů, které jsou dostupné buď zdarma nebo za nejnižší ceny na trhu. V kurzech se vytvářejí jak jednoduché aplikace, tak reálné komerční projekty, které vás dokonale připraví na zaměstnání v IT podnicích. Desetitisíce našich členů si udržují svá portfolia, učí se, čtou zprávy z IT světa, přidávají své práce, ze kterých se další učí, vyplňují znalostní testy, diskutují ve fórech a sdílí zkušenosti. Vědí, že ITnetwork je místo, kde naleznou manuály a tutoriály pro problémy, které zrovna řeší a také, že jim zde vždy poradí zkušení programátoři.

Kromě online výuky provozujeme také oblíbenou prezenční výuku ve skupinách kolem 10 lidí, kde vychováváme nové programátory pro nenasycený český IT trh.

Web je postavený na unikátní technologii Simplex Social, která funguje jako moderní sociální síť (zdi, chat, zprávy, fotoalba...) a znalostní encyklopedie (verzování obsahu, role, stromové sekce...).

Neváhej a připoj se k nám , je to zadarmo :)

Uživatelé ITnetworku zastávají několik rolí, přečti si o nás více. Na síti platí následující smluvní podmínky.

Kontakt

Kurzy - Něco mi nefunguje

Pokud jsi student našich rekvalifikačních kurzů od 0 Kč, požádej o pomoc svého studijního referenta. V opačném případě prosím využij pomoc komunity prostřednictvím komentářů u článků a diskuzního fóra.

Reklama - Chceme tu inzerovat

Pro propagaci Vaší společnosti na ITnetwork.cz vyberte konkrétní produkt z nabídky pro firmy.

Účet - Nevím heslo, nevím, jak jej zrušit, ...

Zapomněl jsem heslo

Na stránce Zapomenuté heslo zadej svůj email, na který ti přijde vygenerování nového hesla. Email dorazí do několika minut a emailový klient ho může někdy chybně umístit do spam složky. Pokud email nedorazí standardně, podívej se do složky spam. Po kliknutí na odkaz v emailu přijde další email s instrukcemi pro nové heslo.

Můj gmail email je v účtu bez tečky

V emailech služby gmail je tečka čistě dobrovolný znak a jedná se o korektní chování, zabraňující použití toho samého emailu vícekrát. Adresa [email protected] je tedy ta samá jako [email protected] nebo dokonce třeba [email protected]. U nás bude vždy uvedena bez tečky.

Chci zrušit svůj účet

Pokud se vážně nechceš naučit vydělávat až 160.000 Kč měsíčně našimi populárními kurzy, účet zrušíš přihlášením do svého profilu (odkaz v pravém horním rohu) a následně pak v Nastavení -> Osobní údaje -> Tlačítko "Deaktivovat účet".

Fakturace - Větší nákup na proformu

Pro fakturaci školení na firmu nám prosím pošli objednávku spolu s fakturačními údaji na redakce [zavináč] itnetwork (tečka) cz.

PR - Rozhovory, spolupráce

Naše PR oddělení můžete kontaktovat na adrese pr [zavináč] itnetwork (tečka) cz.

Jiný dotaz - Spolupráce apod.

Kontakt na Poskytovatele David Čápka Hartinger (články):

  • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Kontakt na Poskytovatele ITnetwork s.r.o. (školení, personalistika):

  • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Vydavatel

David Čápka Hartinger
Praha
ISSN 2464-6326

Spolupráce

Grafické podklady pro další spolupráci naleznete na Loga a bannery.

Seznam všech tvůrců Oznamovací systém

Aktivity