IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

O ITnetwork - Proč studovat právě u nás?

ITnetwork je největší českou IT akademií. Máme přes 15 let zkušeností se vzděláváním a naše kurzy měsíčně studuje více než 55 tisíc uživatelů.

IT oborům vládne raketová rychlost. My však dokážeme toto tempo udržet, vzdělávat lektory a kurzy neustále inovovat. U nás máš jistotu, že nekráčíš s dinosaury a učíš se vždy to nejnovější, co k vysněné profesi potřebuješ.

Během posledních 15 let jsme připravili desetitisíce výukových materiálů a proces výuky vyladili tak, abychom IT vzdělání zpřístupnili každému. Tisíce profesionálních článků sdružujeme do ucelených online kurzů, které jsou dostupné buď zdarma nebo za nejnižší ceny na trhu. V kurzech se vytvářejí jak jednoduché aplikace, tak reálné komerční projekty, které tě dokonale připraví na zaměstnání v IT podnicích.

Měsíčně se z našich e-learningových materiálů učí přes 55 tisíc IT nadšenců. Během covidu pak jejich počet běžně dosahoval i 150 tisíc. Členové si na ITnetwork udržují svá portfolia, učí se, čtou zprávy ze světa IT, sdílí své zkušenosti, diskutují ve fórech a přidávají své vlastní práce, z nichž se mohou další studenti učit. Vědí, že ITnetwork je místo, kde naleznou manuály a tutoriály pro problémy, které zrovna řeší.

Účastí v rekvalifikačním kurzu se stáváš součástí komunity, kde se vzájemně inspirujeme a kam si kdykoliv můžeš přijít pro radu. Naše kurzy mění životy k lepšímu a pomůžeme ti psát i tvůj profesní příběh.

Jak jsme vybudovali největší českou IT komunitu?

Sleduj, jak ITnetwork vznikl a co nyní v největší české IT komunitě a vzdělávací akademii naleznete.

Životní změnu můžeš prožít za necelý půlrok

Sledujš příběh Libora, úspěšného absolventa IT rekvalifikačního kurzu.

Sledujš autentické příběhy našich studentů - 5 statečných

Podívej se na autentické příběhy absolventů, kterým naše kurzy změnily život. Když to zvládli oni, ty to dokážeš taky.

Kontakt

Kurzy - Něco mi nefunguje

Pokud jsi student našich rekvalifikačních kurzů od 0 Kč, požádej o pomoc svého studijního referenta. V opačném případě prosím využij pomoc komunity prostřednictvím komentářů u článků a diskuzního fóra.

Reklama - Chceme tu inzerovat

Pro propagaci Vaší společnosti na ITnetwork.cz vyber konkrétní produkt z nabídky pro firmy.

Účet - Nevím heslo, nevím, jak jej zrušit, ...

Zapomněl jsem heslo

Na stránce Zapomenuté heslo zadej svůj email, na který ti přijde vygenerování nového hesla. Email dorazí do několika minut a emailový klient ho může někdy chybně umístit do spam složky. Pokud email nedorazí standardně, podívej se do složky spam. Po kliknutí na odkaz v emailu přijde další email s instrukcemi pro nové heslo.

Můj gmail email je v účtu bez tečky

V emailech služby gmail je tečka čistě dobrovolný znak a jedná se o korektní chování, zabraňující použití toho samého emailu vícekrát. Adresa [email protected] je tedy ta samá jako [email protected] nebo dokonce třeba [email protected]. U nás bude vždy uvedena bez tečky.

Chci zrušit svůj účet

Pokud se vážně nechceš naučit vydělávat až 160.000 Kč měsíčně našimi populárními kurzy, účet zrušíš přihlášením do svého profilu (odkaz v pravém horním rohu) a následně pak v Nastavení -> Osobní údaje -> Tlačítko "Deaktivovat účet".

Fakturace - Větší nákup na proformu

Pro fakturaci školení na firmu nám prosím pošli objednávku spolu s fakturačními údaji na redakce [zavináč] itnetwork (tečka) cz.

PR - Rozhovory, spolupráce

Naše PR oddělení můžete kontaktovat na adrese pr [zavináč] itnetwork (tečka) cz.

Jiný dotaz - Spolupráce apod.

Odesláním formuláře souhlasíš se Zásadami zpracování osobních údajů

Kontakt na Poskytovatele ITnetwork s.r.o. (školení, personalistika):

  • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz
  • rekvalifikace [zavináč] itnetwork [tečka] cz
    • 539 096 928

Vydavatel

ITnetwork s.r.o.
Praha
ISSN 2464-6326

Spolupráce

Grafické podklady pro další spolupráci nalezneš na Loga a bannery.

Seznam všech tvůrců Oznamovací systém

Aktivity