ITnetwork summer 2020 Slevový týden - Červenec
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C#

O projektu ITnetwork

Logo ITnetwork.cz

S téměř milionem zobrazených stránek měsíčně učíme národ informační technologie. Tisíce profesionálních článků sdružujeme do ucelených online kurzů, které jsou dostupné buď zdarma nebo za nejnižší ceny na trhu. V kurzech se vytvářejí jak jednoduché aplikace, tak reálné komerční projekty, které vás dokonale připraví na zaměstnání v IT podnicích. Desetitisíce našich členů si udržují svá portfolia, učí se, čtou zprávy z IT světa, přidávají své práce, ze kterých se další učí, vyplňují znalostní testy, diskutují ve fórech a sdílí zkušenosti. Vědí, že ITnetwork je místo, kde naleznou manuály a tutoriály pro problémy, které zrovna řeší a také, že jim zde vždy poradí zkušení programátoři.

Kromě online výuky provozujeme také oblíbenou prezenční výuku ve skupinách kolem 10 lidí, kde vychováváme nové programátory pro nenasycený český IT trh.

Web je postavený na unikátní technologii Simplex Social, která funguje jako moderní sociální síť (zdi, chat, zprávy, fotoalba...) a znalostní encyklopedie (verzování obsahu, role, stromové sekce...).

Neváhej a připoj se k nám , je to zadarmo :)

Uživatelé ITnetworku zastávají několik rolí, přečti si o nás více. Na síti platí následující smluvní podmínky.

Kontakt

Na soukromé dotazy že vám něco nefunguje ve vašich programech a podobně neodpovídáme, rádi vám poradíme ve fóru. Neodepisujeme na poptávku jakékoli reklamy, pro reklamu na síti prosím navštivte článek Inzerce. NEMÁME ZÁJEM O JAKÉKOLI TISKOVÉ ZPRÁVY, NEBUDEME O VÁS ZADARMO PSÁT. Jakékoli nabídky a tiskové zprávy budou vyhodnoceny jako nevyžádaná pošta a nahlášeny příslušným autoritám. Určitě také nepracujete zadarmo, rádi Vás zviditelníme pomocí placené inzerce. Pro všechno ostatní, co se nedá řešit veřejně, je tu:

Kontakt na Poskytovatele David Čápka (články):

  • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Kontakt na Poskytovatele ITnetwork s.r.o. (školení, personalistika):

  • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Vydavatel

David Čápka
Praha
ISSN 2464-6326

Spolupráce

Grafické podklady pro další spolupráci naleznete na Loga a bannery.

Redaktoři

Aktivity (24)