Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 80 + hiring

O projektu ITnetwork

Logo ITnetwork.cz

S téměř milionem zobrazených stránek měsíčně učíme národ informační technologie. Tisíce profesionálních článků sdružujeme do ucelených online kurzů, které jsou dostupné buď zdarma nebo za nejnižší ceny na trhu. V kurzech se vytvářejí jak jednoduché aplikace, tak reálné komerční projekty, které vás dokonale připraví na zaměstnání v IT podnicích. Desetitisíce našich členů si udržují svá portfolia, učí se, čtou zprávy z IT světa, přidávají své práce, ze kterých se další učí, vyplňují znalostní testy, diskutují ve fórech a sdílí zkušenosti. Vědí, že ITnetwork je místo, kde naleznou manuály a tutoriály pro problémy, které zrovna řeší a také, že jim zde vždy poradí zkušení programátoři.

Kromě online výuky provozujeme také oblíbenou prezenční výuku ve skupinách kolem 10 lidí, kde vychováváme nové programátory pro nenasycený český IT trh.

Web je postavený na unikátní technologii Simplex Social, která funguje jako moderní sociální síť (zdi, chat, zprávy, fotoalba...) a znalostní encyklopedie (verzování obsahu, role, stromové sekce...).

Neváhej a připoj se k nám , je to zadarmo :)

Uživatelé ITnetworku zastávají několik rolí, přečti si o nás více. Na síti platí následující smluvní podmínky.

Kontakt

Na soukromé dotazy že vám něco nefunguje ve vašich programech a podobně neodpovídáme, rádi vám poradíme ve fóru. Neodepisujeme na poptávku jakékoli reklamy, pro reklamu na síti prosím vyberte konkrétní produkt z nabídky pro firmy. NEMÁME ZÁJEM O JAKÉKOLI TISKOVÉ ZPRÁVY. Pro všechno ostatní, co se nedá řešit veřejně, je tu:

 • Vyber, prosím, s čím potřebuješ pomoci:

  • Vyber prosím, čeho se problém týká:

   • Na stránce Zapomenuté heslo zadej svůj email, na který ti přijde vygenerování nového hesla. Email dorazí do několika minut a emailový klient ho může někdy chybně umístit do spam složky. Pokud email nedorazí standardně, podívej se do složky spam. Po kliknutí na odkaz v emailu přijde další email s instrukcemi pro nové heslo.

   • V emailech služby gmail je tečka čistě dobrovolný znak a jedná se o korektní chování, zabraňující použití toho samého emailu vícekrát. Adresa jannovak@gmail.com je tedy ta samá jako jan.novak@gmail.com nebo dokonce třeba j.a.n.novak@gmail.com. U nás bude vždy uvedena bez tečky.

   • Pokud se vážně nechceš naučit vydělávat až 160.000 Kč měsíčně našimi populárními kurzy, účet zrušíš přihlášením do svého profilu (odkaz v pravém horním rohu) a následně pak v Nastavení -> Osobní údaje -> Tlačítko "Deaktivovat účet".

  • Pro fakturaci školení na firmu nám prosím pošli objednávku spolu s fakturačními údaji na redakce [zavináč] itnetwork (tečka) cz.

Kontakt na Poskytovatele David Čápka (články):

 • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Kontakt na Poskytovatele ITnetwork s.r.o. (školení, personalistika):

 • redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz

Vydavatel

David Čápka
Praha
ISSN 2464-6326

Spolupráce

Grafické podklady pro další spolupráci naleznete na Loga a bannery.

Seznam všech redaktorů Oznamovací systém

Aktivity