IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

WordPress - Tvorba webů snadno a rychle - Online kurz

Potřebuješ vytvořit vlastní web, ale nejsi zdatný v programování, či ovládáš pouze hrubé základy? Rád bys měl webové stránky rychle hotové, ale nechceš sahat po službách, které neumožňují širší možnosti personalizace? Přeješ si vytvořit web, do kterého plánuješ pravidelně a snadno přidávat nový obsah? Na všechny možnosti se hodí redakční systém WordPress.

WordPress je hojně využívaný svobodný open source redakční publikační systém, který je postaven na databázích PHP a MySQL. Jejich znalost ale pro využívání WordPressu nemusíš vůbec ovládat. Můžeš s ním vytvořit jak malé portfoliové weby, tak i ty složitější. S využitím pluginu WooCommerce postavíš i e-shop.

31 lekcí

Co tě online tutoriály WordPress naučí?

V našich kurzech se naučíš vše potřebné k vytvoření a spravování webu v redakčním systému WordPress a to od založení hostingu, nastavení redakčního systému, publikaci obsahu až k vlastním šablonám. Naučíš se i práci s často používanými pluginy či buildery.

Vysvětlíme si, jak si WordPress nainstalovat a nastavit a založit v něm web. Naučíme se využívat všech typů šablon a pluginů. WordPress správně optimalizujeme a nastavíme bezpečnostní prvky. Zabrousíme do možnosti úprav v kódu a vrhneme se i na e-shop.

Online kurzy WordPress

WordPress - Základy

Kurz: 11 lekcí

ZDARMA
WordPress - Tvorba pluginů

Kurz: 10 lekcí

ZDARMA, PRO od: 175 Kč
WooCommerce

Kurz: 6 lekcí

ZDARMA, PRO od: 75 Kč
Oxygen Builder

Kurz: 4 lekce

ZDARMA, PRO od: 75 Kč


 

Aktivity