Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Napsali o nás

IT je bezpochyby jeden z nejperspektivnějších oborů dneška, sami o tom skrze náš blok informujeme veřejnost již po několik let. Za tu dobu jsme měli také příležitost promluvit o našich rekvalifikačních kurzech i celém oboru v mnoha různých českých médiích. Co o nás napsali?

Vybrané mediální ohlasy:

Kurz, který pomůže i ke statisícovým výdělkům každý měsíc? IT rekvalifikace

Jedno z nejžádanějších povolání současnosti? Bez pochyby IT specialista. Na trhu jich stále není dost a vysoká poptávka slibuje kromě solidního výběru pracovních míst také slušné peníze, které si lidé v moderním oboru mohou vydělat. Jak se ale stát IT odborníkem?

25. 1. 2024 Nové

Buďte v kurzu pro IT

Skladníci, číšníci, řidiči... do ITnetwork si pro jistotu nadprůměrného IT platu přicházejí lidé ze všech profesí i koutů republiky. Přidejte se i vy mezi studenty rekvalifikačních kurzů IT a zjistěte, jaké benefity získáte v nejžádanějším oboru současnosti.

24. 3. 2023

Inovace na poli rekvalifikací. ITnetwork svým absolventům garantuje práci

Firmy stále lační po nových programátorech, a proto velmi často sahají po absolventech rekvalifikačních kurzů. To je jeden z hlavních závěrů, který vyplývá z letošního průzkumu největší české programátorské akademie ITnetwork.

25. 10. 2023

Další zmínky v médiích


 

Aktivity