IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Umělá inteligence

Chceš se naučit, jak využít umělou inteligenci k tomu, abys byl produktivnější a efektivnější ve svém každodenním životě? Pak absolvuj naše kurzy o AI, které jsou dostupné exkluzivně pouze pro naše studenty!

Kurz se ti automaticky zpřístupní v průběhu studia. Zpravidla tomu je po absolvování kurzu objektově orientovaného programování.

Ještě nejsi naším studentem? Rekvalifikuj se v našem akreditovaném kurzu pro junior programátory WWW aplikací. Nauč se pracovat s moderními nástroji budoucnosti a vybírej si z nekonečného množství pracovních nabídek. Nikdy není pozdě začít:

Co se v kurzech naučíš?

Naše kurzy tě provedou světem umělé inteligence a ukáží ti, jak můžeš pomocí AI zefektivnit svou denní agendu a začít vydělávat více peněz. Zjistíš, jak AI využít k automatizaci rutinních úkolů, správě kalendáře, plánování, komunikaci a spolupráci, zlepšení tvých programátorských dovedností a mnohé další.

Kurzy ti poskytnou nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti prostřednictvím konkrétních ukázek a cvičení. Po absolvování kurzu budeš schopen efektivně využívat nástroje AI ve svém každodenním životě a práci, čímž ušetříš čas a zvýšíš svou produktivitu.

Na konci kurzů tě čeká závěrečný kvíz (po jehož absolvování obdržíš certifikát), kde si můžeš otestovat své nově získané znalosti.

Kurzy AI

Základy umělé inteligence

Kurz: 7 lekcí, test, certifikát

ZDARMA
AI - Mistrovství produktivity s umělou inteligencí
Neuronové sítě a deep learning

Kurz: 40 lekcí, 4 testy

ZDARMA, PRO od: 1 150 Kč
Data mining

Kurz: 13 lekcí, 3 testy, certifikát

ZDARMA, PRO od: 470 Kč


 

Aktivity