Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring

Fotografování

Chceš se naučit fotit tak, aby tvé fotky měly hloubku a dobrou kompozici? Chceš investovat do fotoaparátu, ale vůbec nevíš, jaký zvolit a jak s ním začít fotit? Nebo už máš za sebou fotografické základy, ale stále se nemůžeš posunout a tvé fotografie se pořád nelepší a nedokáží zachytit to, co si na nich zachytit přeješ? Pak právě pro tebe jsou kurzy v sekci Fotografování!

51 lekcí

1 vědomostních testů

Co tě online tutoriály fotografování naučí?

Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, online kurzy na ITnetwork ti předají spoustu cenných tipů a rad - jak vyřešit kompozici, jak využívat světlo, ale také na co se zaměřit při různých druzích focení a jak postupovat v postprodukci. Kromě základních kurzů tu taky najdeš kurz kreativity, článek o panoramatických fotografiích a máš možnost naučit se pracovat také s programy Adobe Photoshop a Adobe Lightroom.

Online tutoriály fotografování

Fotografování pro začátečníky
Fotografování pro pokročilé

Kurz: 12 lekcí

ZDARMA, PRO od: 192,50 Kč
Adobe Lightroom - Proces postprodukce

Kurz: 20 lekcí, test

ZDARMA, PRO od: 467,50 Kč
Kreativita

Kurz: 4 lekce

ZDARMA
Panoramatické fotografie
Photoshop - Úprava fotografií

Kurz: 34 lekcí, 18 úkolů, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 512,50 Kč


 

Aktivity