IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Fotografování

Chceš se naučit fotit tak, aby tvé fotky měly hloubku a dobrou kompozici? Chceš investovat do fotoaparátu, ale vůbec nevíš, jaký zvolit a jak s ním začít fotit? Nebo už máš za sebou fotografické základy, ale stále se nemůžeš posunout a tvé fotografie se pořád nelepší a nedokáží zachytit to, co si na nich zachytit přeješ? Pak právě pro tebe jsou kurzy v sekci Fotografování!

51 lekcí

22 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě online tutoriály fotografování naučí?

Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, online kurzy na ITnetwork ti předají spoustu cenných tipů a rad - jak vyřešit kompozici, jak využívat světlo, ale také na co se zaměřit při různých druzích focení a jak postupovat v postprodukci. Kromě základních kurzů tu taky najdeš kurz kreativity, článek o panoramatických fotografiích a máš možnost naučit se pracovat také s programy Adobe Photoshop a Adobe Lightroom.

Online tutoriály fotografování

Fotografování pro začátečníky

Kurz: 15 lekcí, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 600 Kč
Fotografování pro pokročilé

Kurz: 12 lekcí, 5 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 625 Kč
Adobe Lightroom - Proces postprodukce

Kurz: 20 lekcí, 10 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 350 Kč
Photoshop - Úprava fotografií

Kurz: 34 lekcí, 18 úkolů, 16 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 800 Kč
Kreativita

Kurz: 4 lekce

ZDARMA
Panoramatické fotografie


 

Aktivity