IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Time management - Online kurz

Tento kurz time managementu je zaměřený na organizaci a plánování za účelem zvýšení efektivnosti využití času.

8 lekcí

3 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Toužíš si lépe zorganizovat svůj čas a chceš se naučit pracovat efektivně? V tomto kurzu pochopíš principy time managementu, tedy jak správně hospodařit se svým časem.

Dozvíš se, co přesně time management znamená a jaké má benefity. Naučíš se správně stanovit své priority a cíle. Poznáš účinné techniky pro lepší hospodaření s časem, jako například "to do" list, porcování slona nebo pravidlo dvou minut. Také zjistíš, ve kterou denní dobu ti plnění povinností nejlépe sedne, tedy jaký jsi chronotyp. Naučíš se porazit stres. Budeš umět delegovat úkoly na ostatní a asertivně občas nějakou práci odmítnout. Přestaneš prokrastinovat a také budeš umět správně odpočívat.

Prověřeno absolventy

E-learning kurzy time managementu

-15% Cena: 325 Kč 277,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity