Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Příběhy absolventů kurzů ITnetwork.cz

Bývalé asset manažerce Libuši přišla nabídka práce sama

Libuše 16 let pracovala jako asset manažerka. Zjistila ale, že její znalosti již na trhu práce nestačí. Díky rekvalifikaci pak získala novou práci.

17.5.2024 Nové

Podpora při kurzu byla na 110 %, říká bývalý vedoucí Vlad

Proč se rozhodl bývalý vedoucí oddělení rekvalifikovat na programátora? A jak si jako cizinec poradil s češtinou na kurzu?

8.4.2024 Nové

S programováním jsem začal už ve 14, říká absolvent Tomáš

Tomáš chtěl od malička pracovat s počítači. Svůj sen si splnil díky rekvalifikačnímu kurzu, a nyní tak dělá na pozici junior programátora.

12.3.2024 Nové

Bývalý HR David - Díky rekvalifikaci mohu pracovat z domu

Davidovi rekvalifikace na programátora pomohla splnit jeho dlouholetý sen o práci z domu. Dnes je tak konečně ve svém zaměstnání spokojený.

20.2.2024

Nebojte se ptát na radu, doporučuje bývalý prodavač Ondra

Ondru už jeho práce dlouhodobě nenaplňovala, a tak se rozhodl rekvalifikovat na programátora. Našel si práci v IT a dnes je konečně šťastný.

18.1.2024

Jakubův příběh – Z manažera tvůrcem webových stránek

Jakub si od rekvalifikace sliboval, že mu pomůže najít práci, která ho bude bavit, a zároveň mu umožní trávit čas s rodinou. Splnil se mu jeho sen?

27.12.2023

Po 30 letech v IT se Petr rozhodl naučit programovat

Petr dlouhá léta pracoval jako IT projektový manažer. Když však jeho firma musela skončit, rozhodl se, že si rozšíří obzory a naučí se programovat.

29.11.2023

Bývalý zástupce manažera Vašek si rekvalifikací splnil sen

Díky rekvalifikaci si mohl Vašek splnit svůj sen o práci v IT. Čeho by chtěl ve své programátorské kariéře jednou dosáhnout?

25.10.2023

Absolvent Lukáš – Litoval bych, kdybych se nerekvalifikoval

Lukáše to do IT táhlo už od dětství, nakonec ale vystudoval úplně jiný obor. Po letech se rozhodl tuto chybu napravit a rekvalifikoval se na programátora.

5.10.2023

Kurz se skvěle vyjímá v životopisu, říká bývalý strojař Jiří

Proč se bývalý strojař Jiří rozhodl pro rekvalifikaci na programátora? A jak mu toto jeho rozhodnutí změnilo život? Zjisti v článku.

15.9.2023

Ze stavby k tvorbě webů, Wieslaw si splnil svůj sen

Jak se bývalý dělník na stavbě Wieslaw dostal k vytváření webů na zakázku? A jak mu v tom pomohla rekvalifikace? Zjisti v článku.

5.8.2023

Chci být co nejlepší programátor, říká bývalý skladník Jiří

Jiřího práce programátora vždy lákala, po škole se však věnoval úplně jinému oboru. Vše změnila až rekvalifikace a nyní může dělat to, co ho baví.

7.7.2023

Bývalý důstojník Kamil - Bez rekvalifikace bych to nezvládl

Kamil se dostal k programování úplnou náhodou. Java ho však natolik zaujala, že se rozhodl pro rekvalifikaci do IT. Jaké bylo jeho studium?

16.6.2023

Bývalý kamioňák Martin dnes tvoří weby na zakázku

Martin jezdil 8 let s kamionem po Evropě, po narození dcery ale toužil po změně kariéry, proto se rozhodl pro rekvalifikaci na ajťáka Jak se mu dnes daří?

4.6.2023

Bývalý dělník Jaromír dnes programuje v JavaScriptu

Jaromír roky pracoval jako řadový dělník, už od malička ale toužil dělat s počítači. Přihlásil se proto na rekvalifikaci a dnes dělá to, co ho baví.

19.5.2023

Dejte do studia vše, radí bývalý grafik Honza

Honza pracoval deset let jako grafik, vždy jej ale zajímalo IT. Rozhodl se proto pro rekvalifikaci a ještě před dokončením kurzu si našel práci v oboru.

30.3.2023

Program je stavebnice, musíte si hrát, říká absolvent Martin

Martin již více než 20 let pracuje jako vývojář. Zájem o moderní technologie a touha po větším uplatnění na trhu práce jej však motivovaly k rekvalifikaci.

10.3.2023

Z chemie k programování - Miloslav chtěl od své práce víc

Miloslav pracoval několik let v chemickém průmyslu. Chtěl však od práce víc, a tak se rekvalifikoval na programátora. Nyní dělá to, co jej baví.

8.2.2023

V IT jsem se našel, říká bývalý provozní Ondřej

Ačkoliv Ondřej vystudoval gymnázium s IT zaměřením, nakonec pracoval v úplně jiném oboru. Díky rekvalifikaci si však mohl splnit svůj sen o práci vývojáře.

24.1.2023

Kvůli Covidu jsem přešel do IT, říká bývalý podnikatel Jakub

Jakub byl podnikatel v automobilovém průmyslu, vždy chtěl ale pracovat v IT. Absolvoval proto rekvalifikační kurz Programátor a svůj sen tak uskutečnil.

2.1.2023

IT je můj dávný sen, říká bývalý manažer hotelu Martin

Martin toužil po kariéře programátora již od základní školy, dlouhá léta ale pracoval v gastronomii. Proč se rozhodl nakonec svůj dávný sen uskutečnit?

20.12.2022

Bývalý kamioňák Zdeněk dnes jedná s řediteli firem

Dříve jezdil Zdeněk u pošty a dnes jedná s řediteli firem. Vše díky jeho životním zkušenostem a akreditovanému rekvalifikačnímu kurzu. Jak to začalo?

5.12.2022

Regionální manažerka Vlaďka dnes tvoří weby na zakázku

Ekonomka Vlaďka se díky PHP rekvalifikaci stala freelancerkou. Věnuje se své vášni - webům a stala se konečně paní svého času. Přesně, jak si vysnila.

21.11.2022

Přála jsem si uniknout ze strojařiny, říká vývojářka Martina

Vystudovala literaturu, udělala 2. maturitu ze strojírenství a nakonec se rekvalifikovala na programátorku. Štěstí ji přineslo až IT.

8.11.2022

Z fabriky za počítač - Rekvalifikace Jiřího na programátora

Programátor Jiří dříve pracoval ve fabrikách. To ovšem komplikovalo jeho zranění a tak se rozhodl rekvalifikovat a splnit si tak dávný sen.

19.10.2022

Rekvalifikace mi úplně změnila život, říká tester Přemek

Přemysl se po 15 letech rozhodl změnit kariéru z obchodního manažera na ajťáka. Co ho k tomu vedlo? Kde dnes pracuje? Jak si práci sháněl?

19.9.2022

'Stavařině jsem se věnovala 20 let', říká programátorka Anna

Jak se rekvalifikovat při zaměstnání a s dvěma malými dětmi? Anna to vše zvládla a dokonce ji i Úřad práce rekvalifikaci v Javě proplatil. Jak to?

17.8.2022

"Denně mi chodily stovky nabídek" - Příběh Libora

Jak si našel brzy po rekvalifikaci svou práci? Kde dnes pracuje a jak využívá Python, ve kterém se rekvalifikoval? Jak je těžké najít si práci v Djangu?

27.7.2022

Mobilní vývojářka Tereza využila druhou šanci na lepší život

Jak se Tereze povedlo najít se záhy po rekvalifikaci místo mobilní vývojářky ve veliké jihlavské IT firmě STORMWARE? Jak se připravovala? Kde hledala?

8.7.2022

Automotive, kocovina a programování. Přečti si příběh Kuby

Jakub studoval filozofii, ale věnoval se technickému oboru v automotive. Co ho donutilo odejít? Jak se dostal k programování? Jak si sháněl práci?

21.6.2022

Ekonom Lukáš chtěl práci s budoucností, dnes tvoří webovky

Sice vystudoval vysokou školu ekonomie, ale nebylo to ono. Bavilo ho tvořit webovky a tak se rekvalifikoval na junior programátora WWW aplikací.

28.4.2022

Řídila hotel, dnes má Renata stejné peníze v IT na půlúvazek

Renata procestovala Evropu a pracovala léta v hotelnictví. Po Covidu musela otočit o 180° a rekvalifikovala se na Java programátora.

11.4.2022

Z telekomunikací Leoš vyhořel. Dnes vyvíjí pro Unicorn

Co se musí stát, aby mladý člověk vyhořel? Jak se stal prodejce mobilních služeb a průmyslové techniky Java vývojářem? Co mu pomohlo najít dnešní práci?

28.3.2022

Věděl jsem, že mám na víc, říká bývalý skladník Jaroslav

Pracoval jako skladník přes 5 let. Dnes je Jára úspěšný rekvalifikant pracující v okolí Mendelovy univerzity pro vývojářskou firmu a neměnil by.

17.3.2022

Vysoká mi nic nedala, tak jsem se IT naučil sám, říká Michal

Michal pracoval v automotive. Lákal ho dynamický svět IT. Jak se naučil programovat? Kde sháněl informace? Jak zvládal rodinu, plný úvazek a učivo?

23.2.2022

Z game testera se Tomáš rekvalifikoval na PHP programátora

Tomáš, byl dříve game testerem, ale nakonec se rozhodl rekvalifikovat na Junior programátora WWW aplikací. Proč? Jak probíhalo schvalování úřady?

3.1.2022

Každý se může rekvalifikovat do IT, říká bývalý číšník Matěj

Matěj pracoval v bistru, než se rekvalifikoval. Jak si myslí, že by rekvalifikanti mohli lépe zvládnout pohovor? Co ho nejvíce překvapilo na programování?

15.11.2021

Tvořit hry ve špičkovém studiu bez vejšky? Patrikův příběh

Na vysoké škole zjistil, že se více naučí praxí a odešel pracovat. Dnes je v předním vývojovém studiu obklopen mistry svého oboru. Jak toho dosáhl?

11.10.2021

Ve 21 letech má Patrik vývojové studio. Jak toho dosáhl?

Je mu sice 21 let, ale má už více než 10 let programuje a rozjíždí svou firmu. Jak se to všechno naučil? Zaměstnal by rekvalifikanta? Co radí začátečníkům?

13.9.2021

Z ekonoma Jakuba se stal programátor s business zaměřením

Vystudoval VŠE v 90. letech. V posledním zaměstnání byl 17 let. V roce 2019 z práce odešel a pak nemohl najít práci. Až si "vydupal" rekvalifikaci. Jak?

9.8.2021

Díky rekvalifikaci je dnes Marek manažer projektů

Po 12 letech se rozhodl rekvalifikovat. IT znalosti jsou důležité podobně jako cizí jazyk. Poprvé mu žádost ÚP zamítl. Dnes je úspěšným programátorem. Jak?

1.8.2021

Jak se z Pavla IT supporta stal programátor?

Na střední ho programování moc nebavilo. Pak šel pracoval jako IT support a díky školení v OOP v ITnetwork k němu cestu našel. A vyvíjí v práci i doma.

1.8.2021

Jen teorie Radkovi nestačila. Jak začal programovat v C#?

Radka vždy zajímaly počítače a programování, s jakými potížemi se ale setkal, a co mu pomohlo? Jakou radu pro vás má?

26.5.2021

Od operování žlučníků k PHP - přečti si příběh Yuriho

Rozhovor s bývalým chirurgem, Yuriy Tretyachenko, který konečně dělá, co jej opravdu baví a nenudí se

14.4.2021


 

Aktivity