Předvánoční slevová akce Java týden
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Kotlin

Kotlin je poměrně nový programovací jazyk, který byl navržen jako nástupce Javy a opravuje některé její nedostatky. Zatím se uchytil pouze jako jazyk pro vývoj Android aplikací, zde na něj však vsadilo hned několik velkých firem včetně Google a stává se zde tak velkým hráčem. Jedná se o velmi zajímavou alternativu k vývoji pro Android v Javě.

E-learning kurzy Kotlin

Základní konstrukce jazyka Kotlin

Základní konstrukce jazyka Kotlin

Tutoriály v kurzu se věnují vysvětlení základních konstrukcí programovacího jazyka Kotlin pro úplné začátečníky. Naučíte se jednoduché konzolové aplikace.
Sekce
19
Objektově orientované programování v Kotlin

Objektově orientované programování v Kotlin

Tutoriály v sekci se věnují objektově orientovanému programování v Kotlin. Od první objektové aplikace se dostanete až k vyspělým strukturám.
Sekce
28
Kolekce v Kotlin

Kolekce v Kotlin

On-line kurz je zaměřen na různé typy kolekcí v Kotlin a jejich použití. Vysvětlíme si také genericitu a související témata.
Sekce
4
Tvorba mobilních aplikací pro Android v Kotlin

Tvorba mobilních aplikací pro Android v Kotlin

V online kurzu naprogramujeme jednoduché mobilní aplikace pro telefony a tablety Android v jazyce Kotlin a v Android Studio.
Sekce
10
Diskuzní fórum Kotlin

Diskuzní fórum Kotlin

Diskuzní fórum o programování a vývoji aplikací v Kotlin. Android Studio, vývoj pro Android, multiplatformní aplikace na JVM.
ZdarmaNehodnocenoNapsal David Čápka

Aplikace se zdrojovým kódem

Piškvorky v Kotlin

Piškvorky v Kotlin

Implementace piškvorek v Kotlinu s možností tvoření vlastních AI. Program je psaný v Kotlinu (JavaFX) a logická vrstva programu je psaná funkcionálně.
 41xZdarmaNapsal Samuel KodytekVydáno: 2017
Minesweeper v Kotlin

Minesweeper v Kotlin v 1.0

Implementace minesweepera (hledaní min) v jazyce Kotlin s použitím knihovny JavaFX. Program je přehledně oddělený do logické a prezentační vrstvy
 49xZdarmaNapsal Samuel KodytekVydáno: 2017


 

Aktivity (6)