IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Grafika

Zajímáš se o počítačovou grafiku, ale nevíš, kde a jak začít? Zkus si vybrat některý z našich online kurzů a nauč se třeba Pixel art nebo Google SketchUp. Pokud pracuješ na nějaké vlastní hře, možnost vymazlit ji i po grafické stránce si nemůžeš nechat ujít!

11 lekcí

3 samostatných úloh

Co se v kurzech naučíš?

Vyber si podle své úrovně a podle toho, co tě zajímá, nabídka našich online kurzů grafiky je široká! V kurzu Úvod do počítačové grafiky získáš teoretický podklad k tomu, jak počítačová grafika funguje - jak ji počítač vykresluje, jak řešit barvy, kalibraci apod. Pak už tě čekají specializované kurzy - třeba na Pixel Art, program 3DS Max nebo na Google SketchUp.

Jestli hledáš nějaké všeobecnější rady a tipy, jak vylepšit design u své hry, podívej se do sekce Gamedesign. Můžeš si také přečíst o tom, jak designovat postavičky nebo si vyzkoušet tvorbu 4D!


 

Aktivity