Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring

Angular

On-line kurzy populárního javascriptového frameworku Angular, který umožňuje snadnou tvorbu aplikací s tlustým klientem.

Angular je frontendový framework pro tvorbu webových aplikací. Staví na komponentové architektuře se službami a používá jazyk TypeScript (TS) namísto čistého JavaScriptu. Než se do kurzů pustíš, ujisti se, že máš všechny potřebné znalosti z kurzů Základy JavaScriptu, Objektově orientované programování v JS a TypeScriptu. Hodit se ti budou i nástroje spjaté s Node.js.

Co tě Angular tutoriál naučí?

Ať už se potřebuješ doučit základy staršího frameworku AngularJS nebo chceš objevit kouzlo aktuální verze Angular, tady jsi správně! Všechny důležité praktiky a informace si podrobně a přehledně vysvětlíme na skutečných a funkčních projektech, které si pak můžeš dál vyvíjet nebo si je přidat do svého portfolia.

32 lekcí

Kurzy

Základy Angular frameworku

Kurz: 19 lekcí

ZDARMA, PRO od: 320 Kč
AngularJS

Kurz: 13 lekcí

ZDARMA, PRO od: 152,50 Kč

Komunitní projekty se zdrojovým kódem

Cell Simulator
Vydáno: 2019
 15x


 

Aktivity