IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

TypeScript - Online kurz

Kurz vás naučí TypeScript, populární transpiler, který do JavaScriptu přidává datové typy, pokročilé OOP a zpětnou kompatibilitu se starými prohlížeči.

8 lekcí

18 samostatných úloh

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě TypeScript tutoriály naučí?

Díky kurzu TypeScriptu si rozšíříš své znalosti o JavaScriptu a naučit se pracovat s další technologií, která je na trhu velmi žádaná. TypeScript totiž, přestože práce s ním je mnohdy složitá a nepřehledná, dává JavaScriptu to nejlepší ze světa objektově orientovaného programování.

TypeScript je nadstavbou JavaScriptu a rozšiřuje ho například o statické typování, třídy a rozhraní. Jak fungují funkce, třídy, rozhraní, generika, enumy, tuple a iterátory si ukážeme v lekcích tohoto kurzu a procvičíme v praktických cvičeních.

Budeš si také moct vyzkoušet modulární programování v TypeScriptu, jeho konfiguraci, překlad a debugging. Pokud kurz dokončíš, už ti nic nebrání pustit se například do učení Angularu, dalšího žádaného frameworku JavaScriptu!

Prověřeno absolventy

Lekce

-15% Cena: 325 Kč 277,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity