Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring

Tvorba Windows 8 store aplikací v JavaScriptu - Online kurz

Sekce obsahuje tutoriály k programování Windows 8 Store aplikací (Modern UI neboli metro) pomocí JavaScriptu, HTML a CSS.

Chceš se naučit programovat aplikace pro Windows 8+ Store pomocí JavaScriptu, HTML a CSS? Pak právě pro tebe je určen tento osmidílný online kurz.

Kurz vyžaduje pokročilé znalosti JavaScriptu, HTML a CSS.

8 lekcí

Co se v kurzu naučíš?

Jak a proč vyvíjet aplikace pro OS Windows? Na co musí programátor dávat pozor, když se zaměřuje právě na Windows Store? Naučíš se pracovat se základními ovládacími prvky WinJS, budeš je umět upravovat a stylovat. Ukážeme si, jak ukládat stav aplikace a jak pracovat se soubory, jak je otevírat apod. Jak funguje nastavování a fotoaparát ve WinJS? Jak vytvořit dlaždice a tzv. toastové notifikace? A jak pracovat s AJAXem ve Windows Store aplikacích? Všechno se tu dozvíš.


 

Aktivity