Kotlin týden Zimní výprodej
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Kotlin
40 % bodů zdarma díky naší Zimní akci!

Lekce 3 - Tvorba firemní identity - Grafický manuál I

V minulé lekci, Tvorba firemní identity - Logo, jsme si představili naši fiktivní firmu, poté jsme se seznámili s paletou barev a písmem, které budeme v tomto online kurzu využívat. V druhé části lekce jsme si z našeho návrhu vytvořili vektorové logo.

Dnešní lekci věnujeme grafickému manuálu. V první části si vysvětlíme, k čemu grafický manuál slouží, následně se podíváme na jednotlivé prvky, které by měl obsahovat. V druhé části pak začneme s návrhem jednoduchého grafického manuálu pro naši firmu PCB Runner.

Grafický manuál

Grafický manuál je


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornějšíčlánky, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se budeme zabývat jednotlivými prvky grafického manuálu a následně začneme i s jeho samotným návrhem.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal Daniel Zábojník
Avatar
Autor se věnuje programování desktopových aplikací, kódování webových stránek, grafickému zpracování a všemu co k tomu patří.
Předchozí článek
Tvorba firemní identity - Logo
Všechny články v sekci
Firemní grafika v Adobe Photoshop
Aktivity (3)