Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

26. díl - E-shop v PHP - Testovací data

PHP E-shop E-shop v PHP - Testovací data American English version English version

V minulém tutoriálu o tvorbě profesionálního e-shopu v PHP jsme dokončili část s produkty. Abychom však mohli e-shop rozumně otestovat, potřebujeme v něm nějakou zásobu produktů. Ty si dnes vygenerujeme pomocí generátoru testovacích dat.

Testovací produkty v e-shopu

Rozšíření generátoru

Budu používat místní Generátor testovacích dat v PHP od kolegy Michala Žůrka. V tom rozšíříme generování náhodných čísel a dále přidáme vlastní generátory, specifické pro potřeby našeho e-shopu.


 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V tutoriálu si pro další práci s e-shopem vygenerujeme 100 testovacích květináčů, skleniček a záclon a zařadíme je do příslušných kategorií.
Pro přístup k článku potřebuješ 24 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
24 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 60 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal David Čápka
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Miniatura
Všechny články v sekci
Kompletní e-shop v PHP (Mistrovství MVC)
Miniatura
Následující článek
E-shop v PHP - Košík
Aktivity (4)