IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Databáze v Pythonu - Online kurz

On-line kurz obsahuje lekce pro používání databází v Pythonu. Ukážeme si práci s databázemi MySQL, PostgreSQL, administrací přes GUI a další.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině.

10 lekcí

Co tě Python tutoriály naučí?

Budeš umět vytvářet databáze v Pythonu a pracovat s nimi pomocí různých technologií. Moderní kurz nabitý praktickými příklady ti dá solidní znalosti datové vrstvy pro cestu za platem až 160.000 Kč.

Python tutoriál tě nejprve uvede do problematiky relačních databází. Naučíš se, jak vytvořit vlastní databázi, poté tabulky a nakonec je naplníš záznamy. Jakmile se k databázi připojíš, vysvětlíme si problémy relačního a objektového světa a dále přístupy, jakými můžeme s databází v Pythonu pracovat.

Tím budeš mít všechny přípravy a teorii za sebou. Od teď budeš pracovat především v Pythonu. Naučíš se připojit k databázím SQLite, MySQL a PostgreSQL pomocí různých modulů a volat základní databázové příkazy pro čtení v jazyce SQL.

Když už umíš data z databáze číst, tak se je taktéž naučíš vkládat, aktualizovat a mazat. Budeš tak umět všechny základní operace souhrnně označované zkratkou CRUD.

Poté se ještě podíváme na tvorbu GUI pomocí knihovny PySide. Naučíš se také pracovat s databází pomocí modelu MVC.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály databází v Pythonu

-15% Cena: 225 Kč 192,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity