IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Analýza obrazu a videa v Pythonu - Online kurz

Online kurz se věnuje vysvětlení zpracování obrazu a videa v jazyce Python. Naučíte se obraz a video analyzovat a kreslit na něj a dozvíte se něco i o strojovém učení.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině.

10 lekcí

Co tě Python tutoriály naučí?

Budeš umět pracovat s obrazem a videem v Pythonu. Díky těmto znalostem se můžeš při cestě za platem až 160.000 Kč spolehnout.

Python tutoriál tě povede od detekce hran až po rozpoznávání objektů. Naučíš se, jak do obrázků kreslit či vypsat nějaký text. Obrázek je rozpixelovaný? Nevadí, naučíš se takový obrázek vyhladit, ať je lépe čitelný.

Jsi také fotograf a chtěl bys do svých obrázků vložit nějaký vodoznak? Díky použití správných Python knihoven si vodoznak do svých fotek lehce přidáme a rovnou do nich hodíme i nějaký ten filtr.

Dále v Python tutoriálu se naučíš, jak detekovat určité objekty na obrázku a poté i hrany, které využívají například autonomní vozidla. V poslední fázi se vrátíme k detekci objektů, předtím ale stáhneme pozitivní obrázky ze serveru a tím program pro detekci vytrénujeme.

Online tutoriály Python

-15% Cena: 100 Kč 85 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity