IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Testování v Pythonu - Online kurz

Online kurz se věnuje testování v Pythonu, unit a akceptačním testům, testování webových aplikací pomocí Selenium či mockování dat.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině.

4 lekcí

Co tě Python tutoriály naučí?

Budeš umět postupně pokrývat kód různými typy testů a tím zaručit kvalitu a bezpečnost obchodních částí aplikace. Moderní kurz nabitý interaktivními příklady ti dá solidní základy, na které se můžeš při cestě za platem až 160.000 Kč spolehnout.

Python tutoriál ti nejprve prozradí, proč je testování dobrou praktikou vývoje softwaru a proč je mnohdy nepostradatelné. Na unit testech poznáš, jakým způsobem testy psát, jak je spouštět a co vše by se vlastně mělo testovat.

Pokračovat budeš tzv. akceptačními testy. Konečně se tak naučíš, jak si nechat automaticky ověřit, že tvé aplikace z pohledu uživatele fungují. Pak se vrátíš ještě k teorii a seznámíš se s různými best practices, známými dokumenty, standardy a postupy. Po absolvování tutoriálu budeš schopný vytvářet spolehlivé a kvalitní aplikace.

Online tutoriály testování v Pythonu

-15% Cena: 50 Kč 42,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.

Varianta s lektorem

Tento kurz je možné studovat i ve variantě s lektorem.


 

Aktivity