Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

PyQt - Okenní aplikace v Pythonu - Online kurz

Online kurz se věnuje tvorbě okenních (GUI) aplikací v Pythonu pomocí PyQt. Pochopíte filosofii formulářů a naučíme se používat jednotlivé komponenty.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připravena praktická cvičení.

11 lekcí

6 samostatných úloh

Co tě Python tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit grafické aplikace o více oknech, které pracují s daty a mají reálnou přidanou hodnotu. Moderní kurz nabitý praktickými projekty tě posune dál na tvé cestě za platem až 160.000 Kč.

Python tutoriál tě povede od úplných základů programování okenních aplikací a ukáže ti správnou cestu ke zvládnutí této specifické části programovacího jazyka. Naučíš se, jak vytvořit vlastní projekt pomocí PyQt. Dozvíš se, jak se v této knihovně Pythonu pracuje s formulářem a co to je  GridLayout.

Dozvíš se, jak zkonstruovat aplikaci tak, aby její uživatelské rozhraní a vlastní logika zůstaly oddělené. Naučíš se kreslit pomocí QWidget.

Online tutoriály okenních aplikací v Pythonu

Cena: 150 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity