Hledáme pomocníky pro kurzy programování - pohodová brigáda. Více info
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
discount week 50

Základní konstrukce jazyka Python - Online kurz

Online kurz se věnuje vysvětlení základních konstrukcí jazyka Python pro úplné začátečníky. Naučíte se vytvářet jednoduché konzolové aplikace.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připravena praktická cvičení a vědomostní kvízy, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého Python tutoriálu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

12 interaktivních lekcí

18 samostatných úloh

Co tě Python tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit programy komunikující s uživatelem a provádějící jednoduché úkony. Moderní kurz nabitý interaktivními příklady ti dá solidní základy, na které se můžeš při cestě za platem až 160.000 Kč spolehnout.

Python tutoriál tě povede od úplných základů programování a ukáže ti správnou cestu ke zvládnutí tohoto programovacího jazyka. Naučíš se, jak vytvořit vlastní projekt, jak jej zálohovat. Dozvíš se, jak se v Pythonu pracuje s proměnnými a jaké datové typy můžeš využít.

Už víš, s čím můžeš v Pythonu operovat, ale nevíš jak? V dalších lekcích Python tutoriálu se dozvíš, jak práci svého programu větvit na základě podmínek. V části věnované cyklům se zase naučíš aplikovat jeden postup automatizovaně vícekrát. Dále se budeme zabývat seznamy, kde nám jazyk Python velmi usnadňuje jejich práci a nabízí mnoho užitečných funkcí.

Následně doplníme ještě textové řetězce, které podrobně projedeme. Protože tou dobou už budeš mít dostatečný základ, přistoupíme k tvorbě vlastních a matematických funkcí. Precizně připravený kurz obsahuje mimo jiné i rady od senior programátora o nejčastějších chybách začátečníků.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály Python

-15% Cena: 150 Kč 128 Kč (51 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity