BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 5 - Copywriting je používání správných slov

Minule jsme si ukazovali pár fíglů k tomu, aby náš text působil na první pohled co nejatraktivnějším dojmem. Teď je dost možné, že mu přehlcený internetový brouzdal dá šanci a začne si ho číst. U toho ho nyní musíme udržet. 

Není to sranda, to si povězme na rovinu. Ale při dodržení několika zásad onu pravděpodobnost, že náš potenciální klient zůstane u svítícího monitoru počítače ještě o chvilku déle, dokážeme zvýšit. Především mu text musíme napsat přímo na míru a hlavně stručně. To už víte z dřívějších lekcí. Dnes k tomu všemu přidáme další mocnou copyzbraň – sílu správně zvolených slov

Slovo je spojka mezi našimi myšlenkami a okolním světem. Tyto představy a emoce reprezentuje. Co je podstatné, v hlavě příjemce je pak dokáže znovu vyvolat. A u některých výrazů může taková produkce být hodně silná. 

Silná slova ve prospěch naší cílovky

Představte si někde ve vašem okolí ceduli nadepsanou slovem NEBEZPEČÍ. Cítíte, jak ve vás hrkne, jak se vám po celém těle rozšíří nepříjemný pocit? "Co se děje?" říkáte si a běžíte si to přečíst. Tvrdím, že kdyby


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Dnes to bude o síle slova. Jakým výrazům je nejlepší se ve svých textech důsledně vyhnout? A které nás naopak přitahují jako magnet?

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 70 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 60 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 10 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 27 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
60 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 175 Kč 149 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Koupit jen lekci 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Autor se dlouhodobě věnuje práci s lidmi a vhodnými slovy. Na tomhle webu s vámi mrkne na základy copywritingu.
Aktivity (2)