Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Řešené úlohy k 1. - 5. lekci Copywritingu

V minulé lekci, Copywriting je používání správných slov, jsme si řekli, jak správně používat silná slova a jak to s nimi nepřehnat. Také jsme si uvedli, jakým výrazům se naopak vyhnout.

Podle staré dobré poučky, že na bojišti to jde o to snáz, o co víc makáme na cvičišti, mám pro vás další řešené úlohy k našemu copywritingovému kurzu.

Pokud vám to šlo, můžete si gratulovat. Základy, které jste do sebe nasáli, jsou skutečně pevné, a máte na čem stavět. Identifikaci a uvědomění si své cílovky i maximální stručnost textu máme v různých podobách koneckonců na programu i dnes. Přidáme si k tomu ještě naše oblíbené slovní záškodníky a mrkneme i na úpravu textu.

Před každým cvičením uvádím konkrétní lekci, kde určitě naleznete návod k jeho řešení, takže v případě nejistoty určitě zalistujte. Nejde o rychlost ani nějaký počet bodů. Hlavním účelem pořád zůstává dostat všechny copyzásady a principy pevně do vaší hlavy. Budu moc rád, když vám další věci "sepnou" třeba právě tady.

Tak pojďme na to.

Zlikvidujte slovní záškodníky

Pamatujete si na tyhle skrytě rafinované potvůrky, které mohou zavařit každému copywriterovi? Pokud ne, pročtěte si ještě jednou lekci k používání vhodných slov. Pak už pro vás nebude problém v následujících případech záškodníky najít, zneškodnit a věty přepsat tak, aby působily jasně, sebevědomě a bez náznaku alibismu.


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 382,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 19 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Další čtyři cvičení na promrskání copywriterských dovedností. Dnes nás čeká používání správných slov, zaměření na cílovku či zkracování a úprava textu.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity