Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
discount 30 + hiring

Lekce 5 - Copywriting je používání správných slov

V minulé lekci, Copywriting je text, na který se hezky kouká, jsme si uvedli pár pravidel pro úpravu textu, aby naši cílovku zaujal a nenudil.

Není to sranda, to si povězme na rovinu. Ale při dodržení několika zásad onu pravděpodobnost, že náš potenciální klient zůstane u svítícího monitoru počítače ještě o chvilku déle, dokážeme zvýšit. Především mu text musíme napsat přímo na míru a hlavně stručně. To už víte z dřívějších lekcí. Dnes k tomu všemu přidáme další mocnou copyzbraň – sílu správně zvolených slov

Slovo je spojka mezi našimi myšlenkami a okolním světem. Tyto představy a emoce reprezentuje. Co je podstatné, v hlavě příjemce je pak dokáže znovu vyvolat. A u některých výrazů může taková produkce být hodně silná. 

Silná slova ve prospěch naší cílovky

Představte si někde ve vašem okolí ceduli nadepsanou slovem NEBEZPEČÍ. Cítíte, jak ve vás hrkne, jak se vám po celém těle rozšíří nepříjemný pocit? "Co se děje?" říkáte si a běžíte si to přečíst. Tvrdím, že kdyby


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 450,00 Kč 180,00 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 382,50 Kč 153,00 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 Kč
0,00 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 18 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Pozor, pokud si koupíš pouze tuto lekci, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech lekcí.

Koupit jen lekci 25,00 Kč
10,00 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 Kč
0,00 bodů

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Dnes to bude o síle slova. Jakým výrazům je nejlepší se ve svých textech důsledně vyhnout? A které nás naopak přitahují jako magnet?

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity