Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Sales week Easter - 50

Mapy.cz mají nový plánovač výletů

Plánujete výlet? Poté můžete vyzkoušet novou funkci map od Seznamu - plánovač výletů. Tento plánovač by měl nahradit původní plánovač okruhů, který měl asi 100 000 použití za měsíc. Funkce je stále v beta-verzi.

Nová funkce map Mapy.cz, plánování výletu v Praze

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Funkce byla přidána včera, 23. června. V základě umí to samé, co původní plánovač okruhů. Zadáte startovací pozici, zvolíte, zda jdete pěšky, nebo na kole a necháte si vygenerovat náhodný okruh v okolí zadaného místa. Lze také zvolit délku trasy způsobem delší/kratší. Systém zobrazí také délku trasy v km, předpokládaný čas a výškový profil.

Jak jsem již zmínil, tato funkce není pouhým přejmenováním té předchozí, ale má i několik nových vychytávek. Mezi ně patří například možnost uložit si trasu (GPX, KML, WPT) a otevřít si ji v navigaci. Pokud používáte Mapy.cz pro Android, můžete si trasu uložit do Batůžku a následně si ji v této aplikaci otevřít. Další zajímavou funkcí je zobrazení fotek míst, kolem kterých trasa prochází. Kromě fotek je zde také dostupný popis některých míst. V případě našeho testovacího výletu v Praze to je Armádní muzeum, památník a kavárna.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsal Daniel Vítek 24.6.2015 14:01
Avatar
Primárně PHP programátor, rád si hraje s Arduinem a píše články do sekce Batch.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!