Poslední den BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak rychle ještě přejdi do rostoucího IT oboru!

Učební pomůcka na OOP v C# .NET - Tahák

V minulé lekci, Nullovatelné typy, klonování, atributy, destruktor a další, jsme se věnovali nullovatelným typům, klonování, atributům a dalším pokročilým OOP konstrukcím.

Stále si nemůžete zapamatovat nejdůležitější pojmy a ztrácíte se ve vašich zápiscích? Ve spolupráci s našimi lektory prezenčních školení jsme pro vás vytvořili vymazlený tahák, který se vejde na 1 oboustrannou A4. Právě toto množství informací se nám v praxi prokázalo jako ideální pro udržení pojmů jednoho tématického okruhu v hlavě. Pomůže vám uložit si tu nejdůležitější syntaxi objektově orientovaného programování v C# .NET a stane se vaším nepostradatelným pomocníkem při výuce i praxi.

Tahák má celkem 3 strany a pojímá následující problematiku:

 • Třída
  • Atributy
  • Metody
 • Konstruktor
 • Gettery a Settery (Vlastnosti)
 • Dědičnost
 • Modifikátory přístupu
 • Převod na text
 • Statika
 • Konstanty
 • Rozhraní
 • Abstraktní třída
 • Výčtové typy
 • Jmenné prostory

Náhled strany 1/3:

Tahák objektově orientovaného programování v C# .NET

Archiv ke stažení obsahuje jak oboustranné PDF, tak PDF se třemi obyčejnými stranami, abyste si mohli zvolit variantu jednodušší k vytisknutí na vaší konkrétní tiskárně.


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Vymazlený tahák na jednu oboustrannou A4. Zapamatujte si snadno nejdůležitější syntaxi objektově orientovaného programování v C# .NET.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 286 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 215 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 42 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 179 Kč. Nabídka je časově omezená a platí pro všechny lekce v kurzu. Nakup teď a získej limitovanou 25% slevu.
215 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 713 Kč 535 Kč
Koupit jen lekci 12 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
12 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 30 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal David Čápka
Avatar
David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
Unicorn university David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity (3)