IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Unity3D - Programování her v C# .NET

Sekce obsahuje online tutoriál o programování 2D hry v enginu Unity3D pomocí jazyka C# .NET.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připraveny vědomostní kvízy, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého Csharp tutoriálu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

71 lekcí

6 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě tutoriály naučí?

Budeš umět naprogramovat jednoduché 2D a 3D hry v populárním herním enginu Unity3D. Moderní kurzy ti otevřou cestu pro vstup do herního průmyslu.

Tutoriál tě nejprve uvede do světa populárního multiplatformního herního enginu Unity 3D, který umožňuje jednoduše vytvářet profesionální 2D a 3D hry na velké množství různých zařízení. Dále si můžeš vybrat kurz podle toho, jakou hru chceš tvořit.

Prvním kurzem je tvorba 3D střílečky z pohledu první osoby. Na té se seznámíš se všemi základními principy a prací se 3D modely. Výsledkem bude slušně vypadající střílečka, za jakou se rozhodně nebudeš muset stydět.

Další kurz, který si můžeš projít, se pak zaměřuje na tvorbu 2D arkády s podporou zařízení se systémem Android. Kromě vytvoření samotné hry se taktéž naučíš, jak danou hru publikovat na Google Play.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály

Tvorba 3D her v Unity

Kurz: 21 lekcí, 6 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 725 Kč
Tvorba 2D arkády pro Android v Unity

Kurz: 25 lekcí

ZDARMA, PRO od: 275 Kč


 

Aktivity