IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kolekce v Pythonu - Online kurz

Tutoriály v sekci jsou zaměřeny na různé typy kolekcí v Pythonu.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Python tutoriály kompletně v češtině.

Na konci každého tematického bloku jsou připravena praktická cvičení a vědomostní kvízy, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého Python tutoriálu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

8 interaktivních lekcí

3 samostatných úloh

3 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

Budeš umět efektivně použít technologie pro filtrování, seskupování a další datové operace. Moderní kurz nabitý interaktivními příklady rozšíří tvou business logiku a nakopne tě směrem k platu až 160.000 Kč.

Python tutoriál ti nejprve představí obecné a generické kolekce, vysvětlí jejich rozdíly a také pojem genericita. Naučíš se nejen používat kolekce Tuples, Množiny, Slovníky a Vícerozměrné seznamy či ChainMap, NamedTuple a DeQue, ale budeš umět se i správně rozhodnout, kdy jakou kolekci použít.

Porozumíš také detailně iterátorům a iterovatelným objektům. Dozvíš se, co jsou to seznamové komprehence a jak se používají lambda výrazy.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály kolekcí v Pythonu

-15% Cena: 225 Kč 192,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity