Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice

ASP.NET Core - Webové aplikace v C#

Kompletní online kurzy ASP.NET Core, multiplatformní verze ASP.NET. Od jednoduché kalkulačky až po plně funkční e-shop, vše v C# .NET.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

50 lekcí

1 vědomostních testů

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit webové e-commerce aplikace pomocí C# .NET. Moderní kurz nabitý praktickými plně funkčními projekty tě naučí nejžádanější technologii na trhu práce s platem až 140.000 Kč.

Úvodní kurz ti představí základní principy ASP.NET Core MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Na praktických aplikacích se naučíš používat architekturu MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů. Při tvorbě tvého osobního blogu se však seznámíš i s pokročilejšími technologiemi, jako je např. binding, validace, Dependency Injection a především Entity Framework Core.

Abys byl dokonale připraven na budoucí zaměstnání v C# .NET, tak by sis měl projít kurz na programování kompletního e-shopu v ASP.NET Core. Pořádně si díky němu procvičíš znalosti z úvodního kurzu a ještě se i spoustu nových technologií naučíš. Zmiňme např. framework ASP.NET Identity pro správu uživatelů a rolí, AutoMapper, návrhový vzor Repository, extension metody nebo použití JavaScriptu.

Jestliže chceš vytvářet pěkně vypadající weby na všemožných zařízeních, tak určitě věnuj svůj čas kurzům o responzivním webdesignu a frameworku Bootstrap.

Dále určitě stojí za to se ještě podívat na optimalizaci webu pro vyhledávače a copywriting, abys nikdy neměl problém s nízkou návštěvností svých webů a návštěvníky vždy zaujal.

Nakonec je tu kurz na technologii Blazor, která je na vzestupu, jelikož ke tvorbě moderního a interaktivního uživatelského rozhraní nevyžaduje znalost jazyka JavaScript.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

Základy ASP.NET Core MVC

Základy ASP.NET Core MVC

Kurz: 11 lekcí, test

ZDARMA, PRO od: 200 Kč
Kompletní e-shop v ASP.NET Core MVC

Kompletní e-shop v ASP.NET Core MVC

Kurz: 34 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 239 Kč
Nasazení .NET Core aplikace s EF na produkční prostředí
Responzivní webdesign

Responzivní webdesign

Kurz: 13 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 150 Kč
SEO - Optimalizace webů pro vyhledávače

SEO - Optimalizace webů pro vyhledávače

Kurz: 5 lekcí, test

ZDARMA, PRO od: 85 Kč
Základy copywritingu

Základy copywritingu

Kurz: 10 lekcí, 9 úkolů

ZDARMA, PRO od: 212 Kč
Bootstrap

Bootstrap

Kurz: 36 lekcí, 24 úkolů, test

ZDARMA, PRO od: 591 Kč
Blazor - C# .NET namísto JavaScriptu

Blazor - C# .NET namísto JavaScriptu

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA, PRO od: 43 Kč


 

Aktivity