IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

ASP.NET Core - Webové aplikace v C#

Kompletní online kurzy ASP.NET Core, multiplatformní verze ASP.NET. Od jednoduché kalkulačky až po plně funkční e-shop, vše v C# .NET.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

167 lekcí

9 samostatných úloh

4 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit webové e-commerce aplikace pomocí C# .NET. Moderní kurz nabitý praktickými plně funkčními projekty tě naučí nejžádanější technologii na trhu práce s platem až 140.000 Kč.

Úvodní kurz ti představí základní principy ASP.NET Core MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Na praktických aplikacích se naučíš používat architekturu MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů. Při tvorbě tvého osobního blogu se však seznámíš i s pokročilejšími technologiemi, jako je např. binding, validace, Dependency Injection a především Entity Framework Core.

Abys byl dokonale připraven na budoucí zaměstnání v C# .NET, tak by sis měl projít zdejší kurzy na programování kompletního e-shopu v ASP.NET Core. Nejprve si vytvoříš základ celého e-shopu, který následně rozšíříš o možnost vytvoření objednávek a nakonec přidáš potřebné nástroje pro administraci objednávek, čímž celý e-shop dokončíš. Pořádně si díky těmto kurzům procvičíš znalosti z úvodního kurzu a ještě se i spoustu nových technologií naučíš. Zmiňme např. systém ASP.NET Core Identity pro správu uživatelů a jejich rolí, AutoMapper, návrhový vzor Repository, extension metody nebo použití JavaScriptu.

Webové API je významnou částí moderních aplikací, jako je třeba javascriptový klient filmové databáze z kurzů technologií Angular a React. V jednom ze zdejších kurzů si takovou databázi vytvoříš a abys ji byl schopný propojit se zvoleným klientem, tak k ní napíšeš i webové API.

Jestliže chceš vytvářet pěkně vypadající weby na všemožných zařízeních, tak určitě věnuj svůj čas kurzům o responzivním webdesignu a frameworku Bootstrap.

Dále určitě stojí za to se ještě podívat na optimalizaci webu pro vyhledávače a copywriting, abys nikdy neměl problém s nízkou návštěvností svých webů a návštěvníky vždy zaujal.

Nakonec je tu kurz na technologii Blazor, která je na vzestupu, jelikož ke tvorbě moderního a interaktivního uživatelského rozhraní nevyžaduje znalost jazyka JavaScript.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

Základy ASP.NET Core MVC

Kurz: 18 lekcí, 9 úkolů, 4 testy, certifikát

ZDARMA, PRO od: 860 Kč
ASP.NET Core Web API

Kurz: 23 lekcí

ZDARMA, PRO od: 1 540 Kč
Učební pomůcka na ASP.NET Core - Tahák
E-shop v ASP.NET Core MVC - Základ

Kurz: 33 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 560 Kč
E-shop v ASP.NET Core MVC - Objednávka

Kurz: 32 lekcí

ZDARMA, PRO od: 5 120 Kč
E-shop v ASP.NET Core MVC - Administrace

Kurz: 22 lekcí

ZDARMA, PRO od: 6 880 Kč
Nasazení .NET Core aplikace s EF na produkční prostředí
Responzivní webdesign

Kurz: 13 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 175 Kč
SEO - Optimalizace webů pro vyhledávače

Kurz: 12 lekcí, 6 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 945 Kč
Základy copywritingu

Kurz: 14 lekcí, 9 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 950 Kč
Bootstrap

Kurz: 36 lekcí, 24 úkolů, 5 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 995 Kč
Blazor - C# .NET namísto JavaScriptu

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA, PRO od: 50 Kč
Kompletní e-shop v ASP.NET Core MVC

Kurz: 34 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 640 Kč


 

Aktivity