Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

ASP.NET Core - Webové aplikace v C#

Kompletní online kurzy ASP.NET Core, multiplatformní verze ASP.NET. Od jednoduché kalkulačky až po plně funkční e-shop, vše v C# .NET.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

153 lekcí

9 samostatných úloh

4 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit webové e-commerce aplikace pomocí C# .NET. Moderní kurz nabitý praktickými plně funkčními projekty tě naučí nejžádanější technologii na trhu práce s platem až 140.000 Kč.

Úvodní kurz ti představí základní principy ASP.NET Core MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Na praktických aplikacích se naučíš používat architekturu MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů. Při tvorbě tvého osobního blogu se však seznámíš i s pokročilejšími technologiemi, jako je např. binding, validace, Dependency Injection a především Entity Framework Core.

Abys byl dokonale připraven na budoucí zaměstnání v C# .NET, tak by sis měl projít kurz na programování kompletního e-shopu v ASP.NET Core. Pořádně si díky němu procvičíš znalosti z úvodního kurzu a ještě se i spoustu nových technologií naučíš. Zmiňme např. framework ASP.NET Identity pro správu uživatelů a rolí, AutoMapper, návrhový vzor Repository, extension metody nebo použití JavaScriptu.

Jestliže chceš vytvářet pěkně vypadající weby na všemožných zařízeních, tak určitě věnuj svůj čas kurzům o responzivním webdesignu a frameworku Bootstrap.

Dále určitě stojí za to se ještě podívat na optimalizaci webu pro vyhledávače a copywriting, abys nikdy neměl problém s nízkou návštěvností svých webů a návštěvníky vždy zaujal.

Nakonec je tu kurz na technologii Blazor, která je na vzestupu, jelikož ke tvorbě moderního a interaktivního uživatelského rozhraní nevyžaduje znalost jazyka JavaScript.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

-29% Základy ASP.NET Core MVC

Kurz: 15 lekcí, 9 úkolů, 4 testy, certifikát

ZDARMA, PRO od: 497,50 Kč
E-shop v ASP.NET Core MVC - Základ

Kurz: 33 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 175 Kč
E-shop v ASP.NET Core MVC - Objednávka

Kurz: 32 lekcí

ZDARMA, PRO od: 4 352,50 Kč
E-shop v ASP.NET Core MVC - Administrace

Kurz: 22 lekcí

ZDARMA, PRO od: 5 847,50 Kč
ASP.NET Core Web API

Kurz: 12 lekcí

ZDARMA, PRO od: 655 Kč
-29% Nasazení .NET Core aplikace s EF na produkční prostředí
Responzivní webdesign

Kurz: 13 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 150 Kč
SEO - Optimalizace webů pro vyhledávače

Kurz: 12 lekcí, test

ZDARMA, PRO od: 462,50 Kč
Základy copywritingu

Kurz: 14 lekcí, 9 úkolů, test

ZDARMA, PRO od: 382,50 Kč
Bootstrap

Kurz: 36 lekcí, 24 úkolů, 5 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 847,50 Kč
Blazor - C# .NET namísto JavaScriptu

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA, PRO od: 42,50 Kč
-21% Kompletní e-shop v ASP.NET Core MVC

Kurz: 34 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 085 Kč


 

Aktivity