Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 8 - Copywriting je psaní bez pravopisných chyb

V minulé lekci, Copywriting je nápad nejen na skvělý slogan, jsme se bavili o tom, co nám pomůže vymyslet úderný a zajímavý slogan.

Dnes si na začátek dáme malý kvíz. Prohlédněte si jeden "povedený" nadpis, který jste svého času mohli skutečně potkat na českém internetu. Obsahově tak hrozný není. Ale přesto je to celkově obrovský provar. Co je na něm špatně?

No jasně. Vidíte ji tam, že? Taky cítíte, jak vás ta špatná shoda podmětu s přísudkem doslova paralyzuje, ruší a odvádí pozornost od samotného sdělení? Taky u vás pisatel okamžitě ztratil důvěryhodnost a sympatie?

Mám radost, pokud jste došli až sem. Vaše texty jsou nyní vzorově zaměřené na cílovku, stručné, přehledné a hezké na pohled, s chytlavým nadpisem a citlivě dávkovaným množstvím silných slov. Krásná práce.

A přesto tohle všechno může být ve výsledku vlastně na nic. Když v našem výtvoru nasekáme jazykové chyby, celou naši předchozí práci to naprosto shodí.

Pravopisné chyby odpuzují

Už víme, že dobrý copywriting představuje zhmotnělou úctu k zákazníkovi. Kromě jiného vyjadřuje


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 382,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 19 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Zákazníci vědí, že pravopisné hrubky nejsou sexy. Pár tipů, abyste nejen u nich nebyli za pravopisné barbary.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity