Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

ASP.NET MVC - Webové aplikace v C#

Od kalkulačky po plně funkční e-shop. Online kurzy ASP.NET MVC, C# .NET, Entity Frameworku a dalších přidružených technologií.

Technologie ASP.NET MVC je již staršího data a byla překonána ASP.NET Core. Doporučujeme přejít na kurz ASP.NET Core.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

50 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit komplexní e-commerce aplikace pomocí C# .NET. Moderní kurz nabitý praktickými plně funkčními projekty tě uvede do webového světa na tvé cestě za platem až 140.000 Kč.

Úvodní kurz ti představí základní principy ASP.NET MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Na praktických aplikacích se naučíš používat architekturu MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů. Při tvorbě tvého osobního blogu se však seznámíš i s pokročilejšími technologiemi, jako je např. binding, validace a především Entity Framework.

Abys byl dokonale připraven na budoucí zaměstnání v C# .NET, tak by sis měl projít kurz na programování kompletního e-shopu v ASP.NET MVC. Pořádně si díky němu procvičíš znalosti z úvodního kurzu a ještě se i spoustu nových technologií naučíš. Zmiňme např. framework ASP.NET Identity pro správu uživatelů a rolí, AutoMapper, návrhový vzor Repository, extension metody nebo použití JavaScriptu.

Určitě se nezapomeň podívat i na kurz technologie SPA, jelikož elegantní webové aplikace pracující pouze s jednou stránkou, která se nemusí přenačítat, jsou dnes čím dál oblíbenější.

Jestliže chceš vytvářet pěkně vypadající weby na všemožných zařízeních, tak určitě věnuj svůj čas kurzům o responzivním webdesignu a frameworku Bootstrap.

Dále určitě stojí za to se ještě podívat na optimalizaci webu pro vyhledávače a copywriting, abys nikdy neměl problém s nízkou návštěvností svých webů a návštěvníky vždy zaujal.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

Základy ASP.NET MVC

Kurz: 12 lekcí

ZDARMA, PRO od: 165 Kč
Kompletní e-shop v ASP.NET MVC

Kurz: 35 lekcí

ZDARMA, PRO od: 2 720 Kč
ASP.NET MVC - Single Page Application

Kurz: 3 lekce

ZDARMA, PRO od: 25 Kč
Responzivní webdesign

Kurz: 13 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 175 Kč
SEO - Optimalizace webů pro vyhledávače

Kurz: 12 lekcí, 6 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 945 Kč
Základy copywritingu

Kurz: 14 lekcí, 9 úkolů, 7 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 950 Kč
Bootstrap

Kurz: 36 lekcí, 24 úkolů, 5 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 995 Kč


 

Aktivity