Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Validátor webových stránek

SEO faktory:
okStránka je mimořádně datově nenáročná (zabírá jen 5.1 KB), procházení webu bude rychlé i na pomalejším mobilním připojení. Uživatelé navíc nebudou zbytečně plývat datovým FUPkem, které je v Čechách tak drahé.
okMěřený server odpověděl rychle (143.42 ms), surfování po webu je pro většinu uživatelů plynulé.
okTitulek "UW Central - your overview of Trello cards, boards and more" z pohledu SEO vypadá dobře, jen tak dál!
okOceňuji použití pomlčky v titulku "UW Central - your overview of Trello cards, boards and more", uživatelům to zvýší přehlednost.
varovaniPomlčka nadpis dobře rozdělí do logických bloků, ale někteří uživatelé mohou text za pomlčkou " your overview of Trello cards, boards and more" vnímat jaký důležitý (protože pravděpodobně je). Nebylo by lepší, umístit jej spíše před pomlčku? Titulek by pak mohl vypadat například: " your overview of Trello cards, boards and more - UW Central ". Toto doporučení ale není závažné, protože jsem jen robot a můj algoritmus může v tomto ohledu udělat chybu.

Jen pro informaci:
Text před pomlčkou má 11 znaků a text za pomlčkou má 47 znaků.

Zobrazovaný obsah:
errorNadpis " class="text-uppercase text-white font-weight-bold"Keep an overview
" je patrně příliš dlouhý a některé uživatele může jeho délka zmást a nebudou chtít stránku dále navštěvovat. Nešlo by jej trochu více zkrátit, aby vyjadřoval skutečně jen to nejnutnější?
varovaniStránka obsahuje velice málo externích odkazů (jen 1). Externí odkazy (vedoucí mimo doménu) mají velký význam pro uživatele při hledání dalších zdrojů - nebojte se odkazovat. Odkazy by měly vést na tematicky stejné nebo podobné stránky.
okStránka obsahuje dobře navržený odkazový systém na interní zdroje (bylo nalezeno 7 odkazů).
errorWeb obsahuje málo textu. Poměr textového obsahu vůči kódu je 1:INF (text je celkově dlouhý jen 0 znaků), takže vyhledávače budou mít málo obsahu k indexování.

Neviditelný obsah:
varovaniStránka obsahuje HTML poznámku, která není pro běžné uživatele viditelná. Je v kódu vážně potřeba?

Nalezená poznámka:
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

META tagy | CSS styly, JavaScript a RSS:
okNa stránce je málo externích stylů, výborně! Web tak nebude zbytečně zatěžován načítáním spousty zbytečných stylů.
varovaniStránka obsahuje víc než jeden externí script (celkem 2!), to může mít negativní dopad na rychlost načítání (kvůli množství HTTP požadavků). Doporučuji jejich počet omezit zejména pomocí jejich sloučení do jednoho scriptu. Jejich spojení lze dokonce i automatizovat.

Nalezené scripty:
/build/runtime.be789d2f.js
/build/landingPage.02ea7f66.js

Interní JavaScript:
varovaniStránka obsahuje interně vložený JavaScript, který není minifikován. Minifikací je možné ušetřit mnoho přenášených dat. Aktuální velikost: 154 bajtů, po kompresi: 132 bajtů, kompresí ušetříte: 14.29%. Možná se Vám bude hodit návod, jak minifikovat / zkomprimovat kód.

Ukázka prvních 150 znaků validovaného scriptu:
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag("js", new Date());

gtag("config", "UA-2555681-21

Obrázky (zobrazeny jen problémové):
okGratuluji, obrázky na validované stránce neobsahují žádné závažné problémy, které by bylo nutné ihned řešit.

Technicky zajišťuje Jan Barášek | [email protected] | 2023

Celkové hodnocení:

Kladných hodnocení: 8; Varování a poznámky: 5; Kritické chyby: 2.

Stránka obsahuje mnoho zbytečných chyb. Většinu nalezených chyb je možné jednoduše opravit. Pokud si s něčím nevíte rady, použijte diskusi a zeptejte se!
Aktivity