Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Často kladené dotazy k prezenčním školením programování

ITnetwork.cz nabízí nejlevnější celodenní školení programování v ČR. Kvůli obrovské popularitě revolučních školení vznikl tento článek s často kladenými dotazy, aby ulevil naší emailové komunikaci a nemuseli jsme zvyšovat cenu kurzů najímáním asistentky. To by byla jistě škoda pro obě strany :)

Jak funguje sleva pro přivedení kolegy?

Před školením nám napište jméno kolegy na email redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz. Na místě se nám prosím připomeňte, že jste přišli spolu. Kolegu je třeba také přihlásit a to z jeho účtu.

Jak kurz koupit na fakturu na firmu?

Pokud se jedná pouze o jednu osobu z vaší firmy a nevadí vám platit přes platební bránu, zaregistrujete si buď firemní účet nebo si daná osoba vytvoří osobní účet a nastaví si v něm fakturační údaje na vaší firmu. Registrace na školení se následně provede jako online platba v hodnotě 500-700 Kč (záleží na konkrétním školení, samozřejmě se na školení nezapomeňte po zaplacení přihlásit tlačítkem) a faktura na tuto platbu bude k dispozici na www.itnetwork.cz/faktury. Na školení se následně doplatí zbytek částky v hotovosti danému lektorovi, který pošle fakturu emailem. Obě faktury budou na firmu, kterou si uvedete v nastavení účtu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Pokud vaší firmě z nějakého důvodu vadí platit přes platební bránu a máte pouze jednu osobu na školení, požádejte ji, aby se registrovala, vyplnila fakturační údaje a provedla obě výše zmíněné platby ze svých prostředků. Osoba vám následně odevzdá účetní doklady na vaší firmu a vy jí výdaje zpětně proplatíte.

Pokud chcete nakoupit vše na jednu fakturu a jednu platbu a máte více osob na školení, můžete nás individuálně kontaktovat na redakce [zavináč] itnetwork [tečka] cz. Protože chceme udržet nejnižší ceny IT školení v ČR, nemůžeme manuálně fakturovat pro méně než 2 osoby. V případě jedné osoby si prosím vyberte jednu z možností platby výše.

Kde kurzy jsou, kolik stojí a pod?

Opravdu se nás i na toto občas ptáte. U každého kurzu je seznam vypsaných termínů, stačí si jej přečíst. Seznam kurzů naleznete na www.itnetwork.cz/akce. Kurzy pořádáme tak, jak jsou vypsané. Nový termín je vždy otevřený asi 1-2 hodiny po skončení předchozího termínu. Pokud máte zájem o jiný termín a máte dostatek lidí (např. 10), můžete nás kontaktovat.

Nemohu se zúčastnit, vrátíte mi peníze?

Ano, aktuální pravidla vracení peněz jsou popsána v bodě č. 5 našich obchodních podmínek.

Nevmáčknete nás ještě na plný termín?

Kapacita termínů je omezená z důvodu udržení vysoké kvality výuky a také samozřejmě vzhledem k fyzickému prostoru v učebně. Pokud je termín plný, přihlaste se prosím na termín následující.

Kde zaparkuji?

Jelikož se školení pořádá v centru Prahy (v bezprostřední blízkosti stanice metra I.P. Pavlova), je parkování poměrně problematické. Pokud se chcete vyhnout placení několika set Kč za parkovné, lze zaparkovat v obchodních centrech, které mají parkování zadarmo, a na místo dorazit metrem. Nabízí se např. OC Krakov, z kterého lze dojet autobusem za několik málo minut na metro Kobylisy a následně na stanici I.P.Pavlova. Cesta trvá asi 30 minut, nezapomeňte si koupit SMS jízdenku :)


 

Aktivity (16)