ITnetwork summer 2020
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Hlubina

HPF group (jinak známí také jako Mokrá parta) přidávají dvě želízka do ohně a pevně věříme, že se zadaří oba projekty dotáhnout do soutěživé podoby. Unikátní spojení v HPF group nám umožňuje tvořit neméně unikátní hry, které se snaží bourat zaběhnuté hranice. Baví nás dělat jen to, co předtím nebylo. Filosof vkládá do našich her otázky, Programátor je precizně pokládá a Holka se stará o to, aby jste si přitom připadali, jako že jste na místě, kde to máte rádi. Naše hry vás donutí hrát si zase jako malé dítě a přitom po vypnutí vám budou hlodat v hlavě dospělého člověka. Vytvořili jsme farmu na brouky, které chceme nasazovat do hlav lidí okolo, s cílem, aby každý měl oči doširoka otevřené a přemýšlel o světě svou vlastní hlavou. Spokojeni budeme, bude-li trvale stoupat počet otázek, které si naši hráči kladou. Zároveň s tím chceme dělat hry, které přesahují naše hráče. Ať už je to Polis, který nám pomáhá odhalovat zákonitosti odvěkého souboje mezi dobrem a zlem, či Hlubina, která je neméně významná, ale o jejích útrobách vám mnoho povídat nemůžeme (nechceme).

Hlubina

Své rodiče si člověk nevybírá. Nevybírá si ani sourozence, ani místo, kde vyrůstá. Do jisté míry si tak nemůžeme vůbec vybrat jaký asi bude náš život. Můžeme ale jít v pátek večer do restaurace a tam si můžeme vybrat z jakých ingrediencí nám barman namíchá koktejl. Naštěstí si můžeme hrát. Pojďme si hrát, že je to naopak. Že si můžeme namíchat svůj život tak jak bychom si ho chtěli nejradši vypít.

Tým:

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tom.aash -- Praktikující psycholog, ortodoxní filosof a opinion leader.

Vodáček -- Že už dobře umíte cizí jazyk se pozná podle toho, že v něm začnete přemýšlet. Vodáček přemýšlí zásadně v C#.

Aniyah -- Má to co my postrádáme. Dívčí mysl, uměleckou ruku a v ústech slovenský jazyk.

aktuální stav hry:

1% - děláme na tom

o vývoji:

Víme co děláme. A to je asi tak vše, co víme.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2013.

 

Článek pro vás napsal vodacek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Vodáček dělá že umí C#, naplno se již pět let angažuje v projektu ŽvB. Nyní studuje na FEI Upa informatiku, ikdyž si připadá spíš na ekonomice. Není mu také cizí PHP a SQL. Naopak cizí mu je Java a Python.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
KlimiCZ
Člen
Avatar
KlimiCZ:12.6.2013 20:23

Aha tak to je asi nejlepší vědět ,že na tom děláte :)

Odpovědět
12.6.2013 20:23
Nesnaž se zakrýt něco, co jsi provedl úmyslně. Svět je tak malý, že dotyčný se to stejně dozví.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
vodacek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na KlimiCZ
vodacek:12.6.2013 23:22

nikoliv

 
Odpovědět
12.6.2013 23:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.