Java týden
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy.

NightWalker

Pár týdnů poté, co jsme s sdracem vydali první alfa verzi RoboTrisů jsme se rozhodli, že přepíšeme jeho hru NightWalker z pascalu do GML aby byla kompatibilní i s nejnovějšími windows.
    A tak jsem se před týdnem odhodlal započít novou éru NightWalkera a začal pracovat s GameMakerem. První den jsem napsal jeho pohyby, následujíci den naklikal místnosti a pak vymýšlel s sdracem nový příběh a psal nové a nové scripty.
    Nyní jsme ve fázi za hranicemi původní hry kdy původní příběh přechází do kapitoly 2. Ale už dost prozrazování ať se máte také na co těšit :).
    V čem bude NightWalker jinačí oproti původní DOS vezi? Hra bude mít delší herní čas, budete muset občas zapojit logiku, budete moci používat více speciálních abilit (od původní mrazící koule až po cestování časem) a kdo ví co nás při vývoji ještě napadne.

Zde se můžete podívat jak to s naším NW vypadá

Obrázek1 Obrázek2 Obrázek3

Obrázek4 Obrázek5 Obrázek6

Obrázek7 Obrázek8
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

 

Článek pro vás napsal David Jančík
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor je vášnivý programátor. Nezná slovo "nelze", nebojí se zkoušet nepoznané a pronikat do nových technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!