Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Pets Show

Vážení uživatelé.

Chtěl bych do soutěže Devbookátor 2013 přihlásit svůj tým FOX Programing Tým se skláda s rodiných příslušníků (já , sestra , bratr) Logo týmu:Obrázek článku

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

HRA: Název : Pets Show - Dirtička Ovládání: Tajné Popis : Jako bezmocný hráč se ocitnete na jevišti v živém přenosu,dívá se na vác celá republika . Ocitnete se v pozici,kdy hrajete náhodné hry,které vylosuje hra. Hrajou se hry ,kdy musíte do deseti vteřin odpovědět,jinak ztrácíte body,nechybí ani diváci kteři se budou pořád jen smát Screeny ze hry:
Zatím žádné

Aktuální stav hry:
1% - Začínají práce

Aktualty o vývoji:

Vývoj začal


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2012.

 

Článek pro vás napsal jakub
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje programování v HTML,CSS a nově i v jazyce LabView
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!