Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

WormWar

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

WormWar je logicko-akční hra, která vás určitě dostane :P Hra je rozdělena do 2 částí a v každé z nich musíte udělat něco jiného.

  1. Stavební část: Po spuštění levelu budete mít k dispozici nějaký rozpočet a okénko, ze kterého můžete vytahovat bloky. Na horní straně displeje jsou výstražné ukazatele upozorňující na blížící se nebezpečí. Když budete mít rozestavené bloky tak, aby červíci bezpečně mohli projít na druhou stranu, klikněte na tlačítko "Play".
  2. Akční část: Pokud kliknete na tlačítko play, vše začne! Kameny se budou valit z různých směrů a vy máte další úkol, který většinou musíte splnit k úspěšnému zdolání levelu. Tato část hry spočívá v přímé ochraně červíků. Vaším prvním úkolem je červíky zrychlit pomocí ťukání na spodní oblast displeje (je tam velké otočené tlačítko play). Textem kolem tohoto obřího tlačítka budete informováni o tom, že jste dosáhli maximální možné rychlosti (je to rychlost 3). Dalším způsobem přímé ochrany je rozbíjení valících se kamenů. Zachraňte tolik wormíků, kolik můžete!

Hra obsahuje

  • zatím 2 světy
  • 24 levelů
  • krásnou grafiku
  • skvělou hudbu a zvuky přírody
  • vtipné zvuky červíků

Kde si mou hru můžete stáhnout?

WormWar je zdarma ke stažení ZDE


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2014.

 

Článek pro vás napsal vratislavino
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování v C#, především pak ve vývojovém prostředí Unity3D. Má asi pětileté zkušenosti s programováním a momentálně pracuje na připravované hře Azulgar: Beyond The Frontiers.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!